Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen irodában végezhető...

Milyen irodában végezhető munkát vannak? Milyen végzettség kell hozzájuk?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 25. 18:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 8-as. Én például azért keresek irodai munkát, mert nő vagyok, és fizikailag képtelen vagyok nehéz fizikai munkát végezni.


Amúgy kedves kérdező nem akarom elvenni a kedved, de nekem van két felsőfokú nyelvvizsgám, aktív nyelvtudásom, számítógépes ismeretem papírral együtt, meg 8 év adminisztratív gyakorlatom, mégsem kellek sehová. Úgyhogy nem tudom, még mi kellene.

2012. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is irodában csücsülök nap, mint nap egyetemi végzettséggel, nyelvvizsgával és egész jó számítógépes ismerettel. Mellette 10 ujjas vakírás (amit már szerintem elvárnak) és közbeszerzési referens végzettségem is van.


De hogy egyik papíromnak sincs köze a munkámhoz, az biztos.


Nem mindig a papír számít. Persze jó, ha valamennyire otthon vagy a dologban. Minimum érettségi kell hozzá.

2012. febr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikációs végzettség. Rengeteg munkakörhöz jó, tapasztalat! Többek között irodai, adminisztratív melóhoz is (ügyféllevelezésnél nem árt, ha jól tudsz fogalmazni, ez pedig a kommunikátor végzettséghez is elengedhetetlen), de ügyfélszolgálatosoknál is nagyon nagy előny ez a végzettség. Voltam újságíró is -szintén a végzettségemnek köszönhetően, hisz nem hinném, hogy a fősulis újságba írt cikkeim komoly referenciának számítottak volna.
2012. febr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Jöhetnek még.
2012. febr. 27. 20:06
 15/15 Tetmayer Lajos ***** válasza:

Elszaladsz GÉpész/Mechatronikai mérnöknek (MSc), esetleg Műszaki menedzsernek, azzal el tudsz helyezkedni. Én idén diplomázom, valószínűleg irodai munka lesz a vége, valami konstrukciós tervezésben szeretnék elhelyezkedni, vagy műszaki fejlesztésben. Azt meg is fizetik, és izgalmas, valamint nem lesz tőle bőrkeményedés a tenyeremen :D! Ajánlom figyelmedbe. Amúgy közgazdasági valamit is csinálhatsz, de ez az adminisztrációs munka... nem akarok köcsög lenni, de a titkárnőkkel mindenhol lekezelően bánnak, én legalábbis így látom.

Egyik hozzászóló: diplomával keresek 100-at. LOL. Milyen diplomád van? Tengerbiológusi diplomával TESCO pénztárban nem is lehet többet...

A lényeg hogy szeresd amit csinálsz! Ez a legfontosabb!

2012. nov. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!