Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tud Okosat mondani munkanélkül...

Tud Okosat mondani munkanélküli segélyről vagy járulékról?

Figyelt kérdés

Tehát mennyi napnak kell lennie hogy valamelyikre is jogosult legyek?mennyi idön belül meg lennie a bedolgozott napoknak??

Tehát..vagyük másképp..23éves lány vagyok..2010 dec 6tol dolgoztam Nestlében 2011 február 14ig...aztán ujra a Nestlében voltam 2011 május 16tol-2012 február 22ig.

Van valami ami jogosult vagyok?? érdemes egy napot elszorakoznom a munkaügyi központban?? elöre is köszi


2012. febr. 26. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Korod alapján (jelenleg) álláskeresési járadékot kaphatnál.

Ennek a feltétele, hogy a jelentkezésed megelőző 3 évben legalább 360 munkaviszonyos napod legyen.

Neked (ha csak ezek a munkaviszonyaid voltak) volt 71 és 283, összesen 354 napod. Még 6 nap kellene, hogy jogosult legyél az áll.ker.járadékra. Próbáld megszerezni egyszerűsített foglalkoztatással (alkalmi munka, idénymunka)

2012. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!