Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a F-SZT csináljak már...

Mi a F-SZT csináljak már magammal?

Figyelt kérdés

Eddig 18 melóhelyem volt, lassan már idegbajt kapok az emberektől, a főnököktől, mindenkitől.


Ezalatt az idő alatt totál antiszoccá váltam, minden ember olyan rohadt egyforma.


Először mind csak puhatolózik, hülye tiszteletköröket lefutva, "belekényszerítve" bizonyos társadalmi szerepekbe (amit a hátam közepére se kívánok nem azért járok oda óránként párszáz forintért)


Aztán vagy ez megy dögunalomig ismételve, vagy megkezdődik valamiféle nyilt, vagy burkolt rivalizálás érdekből vagy pusztán szórakozásból.

A 18 melóhelyen ahol eddig átlag eltöltöttem 6-8 hónapot aztán már sokszor én nem bírtam tovább a mindennapos ismétlődést, soha egyetlen értékes emberrel nem találkoztam akinek számítanék.


Unok már mindíg én adni, egész életemben csak elvettek tőlem.

Oylan minden melóhelyem mint egy börtön, szrt se fizetnek, és cska munkaidő végét várja az ember.


Kihívást találni benne?

Nem, odáig még nem süllyedtem, nincs ami motiváljon egy munkahelyen, egyszerűen egy munka sem érdekel, ezekre egy majom is képes, ha betanulta..

És mi motiváljon abban, hogy én megoldom, más meg a kisujját se mozdítja, csak hazaviszi a hasznot (pl munkáltató).


Szal dióhéjban 2 dolog ismétlődik minden helyen, vagy megutálom, vagy belefásulok szinte pár hónap alatt.


Kiút ebből az egészből?


Nem majd...


Nem ha..



MOST!



Hogyan csináljam?



2012. febr. 27. 09:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Létesítsél magadnak egy céget vagy vállalkozást. Te leszel a főnök és azt csinálsz amit akarsz és szeretsz.
2012. febr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ja, persze :D Mert ez úgy megy :D
2012. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nincs pénzem rá, másrészt akkor is a fogyasztók seggét kell kinyalni, vagy lenyoma konkurencia, mert az jobban nyalja.



Vállalkozni, iylen körülmények mellett?

2012. febr. 27. 10:21
 4/25 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy senkinek nem kell megfelelni. Sajnos...

Akkor csak egy utad lehet, költözz ki egy tanyára és próbálj meg a "földből" megélni. Vagy...Tibetbe buddhistának. Komolyan...

2012. febr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nos, akkor úgy látszik, a számodra nincs megoldás.
2012. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Szerintem oda nem süllyedni kell, hogy kihívást és motivációt tudj találni a hétköznapokban, hanem inkább emelkedni. Találd ki, hogy mihez lenne kedved, és tanulj ki valami szakmát. Vagy gyere ki külföldre. Nincs kolbászból a kerítés, de ha melózol, megfizetnek.
2012. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Van 3 szakmám, és a mikroelektronikához is értek, plusz jó kezem is van hozzá. Szóval hobbibarkácsból jeles ;)


Sajnos nem azt fizetik meg amit csinálni szeretnék.

(leginkább egyszerű magánélet a napi teendőkkel meg néha valami szórakozás, vagy sport utóbbi talán rendszeresen is de nem versenyszerűen).



"Olyan nincs, hogy senkinek nem kell megfelelni" de van.


Pl: akik Kávé meg kólaautomatákat üzemeltetnek, vagy hirdetőplakátokat adnak ki bérbe..


Gondolkodtam is ebben, csak aztán jött az állam az egyetlen probléma az egészben amivel muszáj számolni, és a végeredmény siralmas.


Régebben nem tudtam volna megvenni egy gépet, ma megtudnám venni, de a gatyámat is leadóznám utánna.

2012. febr. 27. 11:00
 8/25 anonim ***** válasza:

"Pl: akik Kávé meg kólaautomatákat üzemeltetnek, vagy hirdetőplakátokat adnak ki bérbe.. "


tehát értékesítő szeretnél lenni? Mert ők azok. És nekik a hivatásuk, hogy megfeleljenek az ügyfeleiknek.

2012. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Dehogy szeretnék, voltam már az is, nem is egy helyen.


Bár ha jól megfizetnének, és nem a bszogatás menne a rendszeresített "meetingeken", hogy ezt is add el meg azt is, amikor nyilván érthető, hogy nem lehet akármilyen szart eladni bármennyiért, akkor csinálnám szivesen.


7 napból heti 3 mat.

Kb 150 nettórét :D


Nade ilyen sincs ugyebár.



Legjobb lenne hitelezni, csak az is ki van sajátítva.

Nem alapíthat bárki csak úgy egy bankot, vagy hitelcéget.

2012. febr. 27. 11:27
 10/25 anonim ***** válasza:
Tudsz ám ábrándozni rendesen! Bele kellene vágnod magad a munka világába és dolgozni.
2012. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!