Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan internetes otthoni...

Olyan internetes otthoni munka, ahol e-amilokat és riportokat kell másolni, nem átverés? 600 Ft a belépési díj és állítólag nem kell többet befizetni.

Figyelt kérdés
Vagy mindenkitől beszedik a 600 Ft-ot és ezért éri meg nekik? Ezt írták a munkáról: "A munka tájékoztatók, riportok,és levelek másolásából áll, és ezeket kell eljuttatni e-mail-en keresztül a megadott címekre." Van valakinek tapasztalata ilyennel kapcsolatban?
2012. febr. 29. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Átverés. 600Ft-kből lesz az egyetlen bevételed. minél több embert szervezel be annyiszor 600ft
2012. febr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szervezel be = versz át
2012. febr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogsz kapni egy sablon szöveget. Ugyanezt vagy ugyanilyen hirdetéseket kell neked is feladnod, és elkérni mindenkitől a 600ft-ot,, és elküldeni neki a sablon szöveget, és ennyi a munka itt véget is ért.Tehát ugyanúgy kell majd átverni embereket ahogy most téged is próbálnak. Ha van hozzá gyomrod és szerencséd,akkor gondolom összejöhet belőle némi pénz mielőtt valaki feljelent csalásért.
2012. febr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor kapják be, amijük van... Gondoltam amúgy, mert nem hiszek az ilyenben. Hallottam, valaki mesélte, hogy valakit ezért feljelentettek és egy híradóban is benne volt ez a téma...
2012. febr. 29. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
óóó én is rendre feljelentem az ilyeneket...
2012. febr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fel lehet jelenteni? engem is bele akartak ebbe rángatni és én úgy megmondtam neki a magamét.... mit tudnak ezekkel csinálni? sok csaló..
2012. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!