Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az asztalos szakmához mennyire...

Az asztalos szakmához mennyire kell a matek?

Figyelt kérdés
Mindenhová kell a matek,de az asztalosnál mennyire kell,jó ott is kell számolni,jó hogy de mennyire? Mert engem most anyuék kényszerből beírattak egy suliba ahova nem akartam menni, és megbuktam és meg is fogok bukni az emelt érettségis matekból,sőt a tanár se csip,gyorsan is haladunk... Megmondom a tanárnak hogy nem értem,erre lehülyéz,megszégyenít a többiek előtt aztán szívat...Járok matek korrepetálásra a suliban,de ott nem csinálunk semmit mert a 9/A osztállyal van elfoglalva a tanár... Asztalosnak szerettem volna menni,egy másik suliba,amit ajánlottak is,hogy könnyebb és jobb lenne nekem,de anyuék nem engedték...
2012. márc. 1. 08:37
 1/4 anonim válasza:

Asztalosoknak is kell a matek. Négyzetméterre ki kell számolniuk adott bútorra mennyi anyag kell. Térlátás és geometriai ismeretek is kellenek. Nem könnyű, de meg lehet tanulni szorgalommal és kitartással.

Ne hagyd magad megalázni. Szaktanárral nem próbáltál beszélni négyszemközt? Menj az oszidhoz, ha "szekál" a szaktanár. Vagy keresd fel a gyermekvédelmis szakembert a suliban, lehetőleg a szüleiddel.

2012. márc. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,hisz mindenhova,mindenhez kell a matek csak arra voltam kíváncsi,hogy rohadt nehéz e vagy sem..Hát nem tudom,osztályfőnök sok mindent nem tesz,azt mondja bírjam ki aztán ennyivel le van tudva.A matektanárt meg nem lehet lecserélteteni.. :S Max megbukok év végén..
2012. márc. 5. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Extrém esetekben még integrálást is el tudnék képzelni asztalos szakmában. Egyébként szép hivatás.
2012. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
próbálj négyszemközt maradni a tanárral és +verni, ha ez sem segít akkor le kell lépni. nekem van asztalos barátom szinte semmit nem matekozik mert a főnök intéz mindent ők csak melóznak...
2012. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!