Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi ideig voltál legtovább...

Mennyi ideig voltál legtovább munkanélküli?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2005 márciusától 2008 december elsejéig.
2009. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Húha! Hogy bírtad? Gratulálok, hogy sikerült!


VÁrom másik válaszát is!

2009. jún. 8. 20:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Várom mások válaszát is!
2009. jún. 8. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2008 december - 2009 május
2009. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem voltam munkanélküli hála az égnek,de mivel ilyen szépen írtad,hogyvárod a válaszokat írtam.. :-))))(1984 óta dolgozok)
2009. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy bírtam ki, hogy folyamatosan kerestem állást, de mivel soha nem találtam, ezért jelentkeztem levelezőn főiskolára, és folyamatosan kerestem ez mellett is a munkát. (levelezőn ugye nem jár semmiféle támogatás, sem ösztöndíj ilyesmi, ezért lehet munka mellett is csinálni) Felvettem a diákhitelt, hogy meg tudjak élni valamennyire, és nem gondoltam arra, hogy nincs munkám. Ha pánikba estem, akkor elkezdtem inkább valamelyik vizsgámra készülni, így kevésbé készültem ki idegileg.


De most végre van munkám, hála istennek.


Én kb. 120 helyre jelentkeztem és összesen 4 hely jelzett vissza. Ebből kettőre hívtak munkameghallgatásra, kettő azért jelzett vissza, hogy betelt a hely. Az első hely, ahova visszahívtak nem sikerült, de nem is bántam, de a második igen, hála istennek. A sors fintora, hogy a második munkanapomon hívtak egy másik helyről is, hogy kellenék, de mondtam, hogy sztornó, és most januárban meg személyesen kerestek fel egy másik helyről, hogy kellenék, de mondtam, hogy nem áll most már módomban változtatni.


Én egyébként nem vártam meg, hogy megüresedett állást hirdessenek, hanem a megyében található összes a lakóhelyemhez közeli intézménybe beadtam a jelentkezésem, plussz irodai, adminisztratív munkakörökre is jelentkeztem, szóval nagyon sok helyre.


Te mióta vagy munkanélküli?

2009. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!