Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy állatkerti...

Mennyit keres egy állatkerti állatgondozó?

Figyelt kérdés
Mindig is állatokkal szerettem volna foglalkozni. Belevágnék egy okj-s képzésbe, de nem sok információt találtam erről a munkakörről...érdekelne a fizetés, a feladatok, a munkaidő beosztás...és igazából minden más is érdekel. Egy ott dolgozótól szeretnék valós, megtapasztalt információkat kapni (mert nem hiszem el hogy minimálbért kapnak és napi 12órából 10et kaki takarítással töltenek)
2012. márc. 9. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Pedig annyit kapnak, egy ici picivel többet.

Cserébe jó baromi sokat lop mindenki amit csak tud.


Egy fővárosi állatkert ex dolgozó.

2012. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor ez szomorú! ...nekem minden állatkerthez sokat kéne utaznom, arra is egy csomó pénz elmenne, viszont minimálbéres munkánál jobbat így sem találok, és ha azt nézem hogy legalább ott állatokkal foglalkozhatnék (amiről kis korom óta álmodozok) ...nem tudom belevágjak e. Mivel a tanfolyam sem olcsó. Milyen feladatokat kell ellátni? Nehéz fizikai munkák? Mennyi esély van egyáltalán arra hogy mondjuk 1éven belül el is helyezkedhessek? Van kereslet állatgondozókra?
2012. márc. 9. 21:03
 3/4 anonim válasza:
86%
#1 Mit lopnak a dolgozók a fővárosi állatkertből? Főleg jó sokat.
2016. jún. 11. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
A fővárosi állatkertekbe ne menjél.Sok a dolgozó=kevesebb az 1 főre jutó fizetés.Sok a bevétel=mivel főváros,a fővárosban a főnökök FŐfőnöknek,mindennek az urának képzelik magukat,és így nem becsülnek meg,nem fizetnek ki.Menj kisebb állatkertbe.Kevesebb gondozó=több az 1 főre jutó fizetés.Kevesebb a bevétel=az emberek nincsenek elszállva maguktól,a főnökök megbecsülnek,kifizetnek.Ha nem,akkor legalább nem vagy olyan bunkó városiak közt,mint Pesten.
2016. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!