Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek? Igazgatásszerve...

Mihez kezdjek? Igazgatásszervező diplomám van. Középfokú angolom, németem. Semmi álláslehetőség nincs. :S 22/F

Figyelt kérdés
Az informatikához is értek ezeken kívül. De semmi konkrét munka nincs. A Munkaügyi Központban már regisztráltam. Azt mondták, hogy áprilisban lehet, hogy lesz nekem hely..... elmehetnék tűzoltónak, de nem ezért tanultam.

2012. márc. 17. 14:07
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
27%

ha mindenki annak helyezkedhetne el aminek tanult kvajo világ lenne. de nincs az. törödj bele, amugy is annyi álláslehetöség van mint a franc, (legalábbis itt) aki meg dolgozni akart ugyis elköltözik ahol van mit (mint pl én+barátnöm, találtunk is, mert akartunk, ha nem is feltétlen szakmában)

+ egyik ismim is igazgatásszervezö, hát nem kellett megszakadnia a tanulásban, visszagondolva is csak röhög hogy elvégezte a sulit pedig nem volt egy észkombájn.


menj ki külföldre gyorséttemerembe, többet keresel, jobban jársz.

2012. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
16%
na, az igazgatásszervező az pont a nesze semmi fogd meg jüól diploma...azért annyit nem kellett ahhoz tanulni.Állj inkább rá az infóra, azzal hamar kapsz állást
2012. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Azért ez nem egészen így működik....
2012. márc. 17. 14:40
 4/51 A kérdező kommentje:

Előző: te talán elvégezted? Ha nem, akkor honnan a gyászból tudod, hogy nekem mennyit kellett tanulnom??


Egyébként nem az volt a kérdésem, hogy az igazgatásszervező szakhoz sokat kell-e tanulni, hanem az, hogy mihez kezdjek az életben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. márc. 17. 14:42
 5/51 anonim ***** válasza:
15%

válaszoltunk ezzel a diplomával semmit,mert nem ér semmit

(egyébként én végeztem 3 másik szakon,tudom hol mennyi az anyag)

Ha van érzéked az informatikához akkor szerezz abbóldiplomátz,azzal azonnalvan állásod.

Igazgatzásszervezőivel nem is lesz.

2012. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
19%

gratulálok, meg van hozzá a végzettséged, hogy betanított operátor legyél - és ezt sajnos nem viccből mondom...


középfokú nyelvvizsga meg max a közszférában érték, magánszférában a nyelvtudás számít

2012. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 kapo1588 ***** válasza:
37%

nem bántásból, csak érdeklődésből kérdem. mit csinál egy igazgatásszervező? Hol végeztél?


Amúgy igen döntsd el hogy megéri e még várni a lehetőségre vagy kimész külföldre és szerencsét próbálsz.

2012. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
0%
igazgatásszervezői szak,ahová minimális ponttal is felvesznek...
2012. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Pont ezért nézik le sokan, mert azt sem tudják, hogy mi ez a szak. Büfészaknak szokták mondani....


A Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Karán végeztem. A legmagasabb végzettség, amit ezzel a diplomával betölthetsz, az a jegyző(törvényben is benne van). Apukám is igazgatásszervező diplomával jegyző. De egyébként a hivatali dolgozók, a köztisztviselők az igazgatásszervezők. De a NAV-hoz(APEH), rendőrséghez, tűzoltósághoz, EU-s szervekhez, minisztériumokba, bármely hivatalba, okmányiroda de magáncégek igazgatási osztályára is megfelelő. Nagyvonalakban talán ennyi helyre jó....

2012. márc. 17. 15:02
 10/51 A kérdező kommentje:

Úristen mennyi buta ember van itt. Minek írtam én ide kérdést??!?!?


Utolsónak (14:58-as): Minimális ponttal felvesznek??? 2011-ben, azaz tavaly 403 ponttal vettek fel Igazgatásszervezőre a Corvinuson. Okoska...


Tessék: a saját szemeddel is megnézheted: [link]

2012. márc. 17. 15:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!