Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A pizzafutároknál hogy működik...

A pizzafutároknál hogy működik a fizetés? A borravaló kié? Az üzemanyagot árát külön fizetik vagy bele van kalkulálva a fizuba?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 18:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is voltam koleszos, ritkán mi is rendeltünk pizzát. Nem azért, mert sok pénzünk volt, mert a hét többi napján tescos májkrémet és tescos párizsit( talán még párizsinak is gagyi volt) ettünk.

Adtunk egy kevés borravalót. (Sajnos egész hétre volt annyi pénzem, mint neki egy napra) Hát gyakran megesett, hogy nem örült neki, mert kevesellte. Az meg hogy saját pénzén hív fel, mert a koleszosok nem várják a rendelt pizzát...Ha azt mondják nekem, hogy 15perc múlva, vagy legyen akár 45perc múlva ott a pizza, lemegyek érte. De többnyire annyit mondanak (vagy annyit sem) hogy egy órán belül kiszállítják. Egy órát mégsem fogok lent állni a pizzára várva, mert akkor már el is mehetnék megehetni valahol.

Arról nem beszélve, hogy nem véletlenül rendelek onnan, ahol ingyenes a kiszállítás, vagy ahol legolcsóbb a pizza. Nyilván, ha nem számítana a pénz, mert olyan sok lenne belőle nekem, akkor nem figyelnék ilyesmire.

2012. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!