Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem befejezett iskolát hogy/ho...

Nem befejezett iskolát hogy/hova írjam önéletrajzba?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 01:36
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

én úgy gondolom ennyi tanácsot és utána olvasást követően, hogy ha pályakezdő vagy és a megpályázott szakmához NEM kell az a suli, amit nem fejeztél be, akkor akár bele is írhatod a CV-be

persze, mint ahogy sokan mások is mondták, lehet, egy-két munkaadó érzékeny a be nem fejezett dolgokra, de lehet más meg úgy véli, hogy plussz készségeket tudtál ott fejleszteni és nem feltételezi rögtön, hogy lusta disznó vagy, hogy nem fejezted be

mindenesetre én is kezdek az őszinteség felé hajlani, max. szerkezetileg úgy csinálom a cv-t, hogy ne tűnjön elsőre szembe, hogy nem fejeztem be

2012. márc. 29. 21:26
 22/22 anonim ***** válasza:
Oké,Én benne hagytam.
2012. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!