Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik ország lenne célszerűbb...

Melyik ország lenne célszerűbb munka szempontjából? Anglia, Írország, vagy a Skandináv országok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeretnék elmenni minél hamarabb az országból.Sajnos munkám nincs és még kilátásban sincsen,ezért kérdezem,hogy melyik országot lenne célszerűbb megpályáznom?Angolom társalgási szinten van,és elsősorban valami takarítói illetve betanított munka érdekelne. Mit gondoltok?
2012. márc. 21. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha társalgási szinten beszélsz angolul akkor Angliát ajánlom.Társalgási szintű angollal vannak álláslehetőségek

(gyári melók,contractori munkák.

Csak el kell döntened,hogy melyik városban és milyen munka érdekel.

(én is kint dolgozom,és mivel munkaügyi irodában dolgozom így tudom,hogy jó angollal kaphatsz melót)

2012. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van egy jó szakmád és jól beszélsz angolul, akkor Angliát javaslom. Mivel azt írtad, hogy jó a nyelvtudásod, ezért kérdezem: Milyen szakmád van? Csak mert az én egyéni véleményem szerint mosogatni nem éri meg kijönni, mert abból itt sem fogsz tudni jól élni. Mellesleg a tapasztalatom szerint, alja munkát még talán nehezebb szerezni, mint szakmabelit, mert rengeteg a jelentkező még a legsz*rabb melókra is. Én 3 hét alatt elhelyezkedtem a szakmámban, az egyik ismerősöm, aki októberben jött ki és jó angolja van, még a mai napig nem talált teljes állást, csak részmunkaidőset, amiből csak vegetál. (Mivel nincs semmilyen szakmai tudása, ezért csak alja munkát keres, de rengeteg a jelentkező egy-egy munkára.)
2012. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Skandináv területen dolgozom...társalgási angol bőven elég, igaz nem sokat érinkezem a norvég emberekkel.
2012. márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!