Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek, merre induljak...

Mihez kezdjek, merre induljak el? Karrierem lehet még? Tovább lenn.

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok.

Nem találok állást!

Van-e lehetőségem a céljaim eléréséért küzdeni, vagy már késő?

Eddig rengeteg munkaterületen szereztem tapasztalatokat, /bébi-szitterkedtem bentlakással 2 évig, pultos, takarító, mosogató, stb../ de fiatal édesanya révén nem tudok elhelyezkedni az utóbbi fél éveben. 8 általánossal rendelkezem, sosem volt bejelentett munkám, és ennek ellenére sem vesznek fel sehová...céljaim: kereskedelemben dolgozzam később, idegennyelvi közép vagy felsőfokú szintem legyen, jogosítvány, fodrászvégzettség "végszükség esetére", de egyre nehezebb és elkeserítőbb a helyzet. Nekem fel kellet adnom az iskolát, és most nem tudok semerre elindulni.

Időhöz vagyok kötve mert óvodás a lányom, és mindenhonnan csak elutasítást kapok. Sajnos hárman élünk egy keresetből jelenleg, ezért tanfolyamra-képzésre most nem telik.


2012. márc. 22. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:

az a nagy baj, hogy időhöz vagy kötve, na az nagyon nem érdekli a munkáltatókat.

Pl.: asszony varrónő lenne, de ugye ez is döglődik, mikor sétáltunk ilyen bevásárló központba feltünt, hogy minden 2. boltra ki volt írva, hogy "eladót felveszünk", szóval próbálkozott aztán sikerült neki, igaz, hogy alig keres pár fillért de legalább van valami. Neked meg már van is jártasságod kereskedelemben, pénztárgép kezelésben, meg ilyesmi szóval nem reménytelen

2012. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!