Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 24 éves lány vagyok és munkané...

24 éves lány vagyok és munkanélküli. Szeretnék már dolgozni, de eddig csak 1 hétig volt a munkahelyem, mert az akkori párom nem engedte, hogy dolgozzak. Miért nem vesznek fel sehová?

Figyelt kérdés
érettségim van és jelentkeztem már egy pár helyre(pl.tesco.....)de sehová nem vesznek fel. ez azért van,mert nincs munkatapasztalatom? mit tegyek? már szeretnék dolgozni.
2009. szept. 5. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

az érettségid óta nem csináltál semmit? :o


nem is tanultál?

2009. szept. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
semmit nem tanultam,sajna! csak egy sima érettségim van! :S
2009. szept. 5. 09:30
 3/12 anonim ***** válasza:
13%

ezt hogy bírtad ki?


szerintem tanulj valamit. nem tudom milyen adottságaid vannak? mit szeretnél csinálni?

2009. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


1, válság van

2, nincs tapasztalatod

3, érdemes lenne valamit még tanulnod


Én 1 évet voltam otthon munka nélkül (érettségivel), mert sehova nem vettek fel, sőt még arra sem méltattak, hogy válaszoljanak...

Idén suliba járok, ami 3 éves, és HA tudok, akkor megyek dolgozni. :)

Próbálj mekibe menni, vagy egyéb gyorsétteremi munkákra jelentkezni, hátha!

2009. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hogy bírtam ki!? megölt az unalom...és most már lassan 1 éve keresek munkát,de sehol semmi. Pesten több esélyem lenne. (most nem szeretnék tanulni,talán majd később)
2009. szept. 5. 09:37
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
szerintem is próbálkozz vmi gyorsétterembe
2009. szept. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Pedig most kéne tanulnod. Egy rendes sulit minimum 3-4 év alatt végez el az ember. Ha 28 évesen még mindíg nincs szakmád, és nem kapsz rendes munkát, akkor fogsz igazán sírni. Sima érettségiből manapság nemigen lehet megélni.
2009. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Egyszerű érettségivel hogy finoman fogalmazzak semmit nem tudsz kezdeni (ahogy már az egy év alatt te is tapasztaltad). Ha jól számolom, 18, max 19 évesen érettségiztél, tehát legalább 5 éve otthon semmitteszel. Elhiszem, h ez idő alatt megölt az unalom.

Mindenesetre hogy segítsek is valamit: ahhoz, hogy találj munkát, kéne legalább egy szakma [link] Itt tudsz keresni lakhelyednek, és érdeklődési körödnek megfelelőt. Ezeket tudnád munkahely mellett is végezni, és még egy papírral a kezedben valóban több esélyed lenne.

Ja, és a teszkóban, és hasonló helyeken Pesten sincs több álláslehetőség. Esetleg mekiben, de az sem 100%

2009. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Mivel nem dolgozol ezért gondolom én a szüleid tartanak el. Az első szakma az ingyenes az tény, de javaslom, menj el a munkaügyi központba, ott kérj egy listát az éppen induló képzésekről és amelyik tetszik azt vállald el, van ami 3 hónap van ami 6-7. Emellett kapsz pénztámogatást is.És igen ez azért is van, mert nincs munkatapasztalatod.

Én júniusba végeztem, nem találtam semmit sem, és jelentkeztem tanfolyamra, mert azt nem bírtam volna ki, hogy hónapokig itthon üljek és várjak

2009. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
azt kihagytam hogy a munkanélkülin keresztül is ingyenes a képzés utána pedig segítenek elhelyezkedni, na de ez majd kiderül erről még nem tudok nyilatkozni mert ott még nem tartok
2009. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!