Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen nehéz bekerülni bármely...

Milyen nehéz bekerülni bármelyik bankfiókba egy vidéki városban? Van valutapénztárosi vizsgám, középfokú angol, és ezek után tervezem a Banki szakügyintézőt, fősulin. Utána mennyi esélyem lesz, akár egy banki pénztáros állásra?

Figyelt kérdés
Milyen nehéz bekerülni bármelyik bankfiókba egy vidéki városban? Van valutapénztárosi vizsgám, középfokú angol, és ezek után tervezem a Banki szakügyintézőt fősulin. Utána mennyi esélyem lesz, akár egy banki pénztáros állásra?
2012. márc. 26. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Vidéki környezetben sokat számít az ismeretség. Ahol laktam került be bizony bankba olyan ember akire egy forintot nem bíztam volna rá, de a szüleinek nagy ráhatása volt az ott élőkre... Vidéken sajnos sokkal erősebb a sógor-koma alapú munkavégzés.

Persze találkoztam más példával is, amikor az illetőt felvették képzettsége miatt, de ez egy kis város volt, kis fiókkal és nem sok volt a választási lehetőség. De hajrá! Esély mindig van.

2012. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak szimpla pénztáros akarsz lenni, ahhoz felesleges a szakügyintézőit elvégezni, ha felvesznek, akkor így is felvesznek, de szerintem ne elégedj meg a pénztárral, iszonyú stresszes munka és ő keresi a legkevesebbet az alkalmazottak közül.

Ha meg vezetői posztra pályázol,akkor gazd-menedzsmentet vagy pénzügy-számvitelt végezz el. De ennek a banki szakügyintézőnek semmi értelme.

2012. márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyet értek az elsővel, ismeretség nagyon kell
2012. márc. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak megelégednék azzal hogy bekerüljek, akár pénztárosnak, és utána lehetőségem legyen egyre feljebb és feljebb lépni (az alapképzés elvégzésével, esetlen bankárképzős tanfolyamokkal), de köszönöm a válaszokat, mind hasznos volt
2012. márc. 27. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!