Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri Avon tanácsadónak...

Megéri Avon tanácsadónak lenni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. márc. 27. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
tanácsadó? így nevezik azokat akik házalnak meg minden "barátnőjüket" rá akarja beszélni a cuccokra? ebben az esetben akkor éri meg, ha van vagy össze tudsz rakni egy nagy ügyfélkört.
2012. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

nekem nem sikerült, csak ráfizetés volt. Nem tudtam annyit eladni, hogy pluszom legyen.


A mostani helyzetben pedig nem sokan vásárolnak ilyen termékeket, örülnek sokan, hogy hó végéig bírja a fizu.

2012. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Van, akinek megéri, és van, akinek nem. Ez mindennel így van. Ha dolgozol érte, neked megérheti. Ne bátortalanítson el mások kudarca! Én személy szerint nem kezdenék ezzel, de neked lehet, hogy ez a tökéletes. Ha nem tudsz jobbat, mindenképpen!
2012. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hobbiként csinálom, köszönöm szépen az utolsó válaszolónak ;))
2012. márc. 27. 17:04
 5/7 archon ***** válasza:
86%
Mostanában jobban mennek az olyan üzletek, amik szolgáltatás és nem termék alapúak, de ez tényleg a kapcsolati tőkédtől függ. Amúgy én gimnázium elején voltam 'avon tanácsadónő' fiúként, odaadtam a csajoknak a katalógust, és vettek egy csomó kecmecet, 1-2 ezres mindig összejött :-D
2012. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én koordinátor vagyok, nekem mindkettő megéri, é s szeretem is. Sohasem házaltam, sohasem tukmálom, sőt ugye használom, mind a sminkeket, mind az ékszereket, megkérdezik milyen márka, elmondom egyből kérik a katalógust. Ez egyénfüggő, de tényleg ne bátortalanítson el más, azt pedig nem értem, hogy hogy ráfizetés valakinek, amikor teljesen ingyenesen kipróbálhatod magad? Esetleg ha egy 40 Ft-os mintát adsz valakinek, és ő nem vesz semmit?? :)Én csak ajánlani tudom, elfogulás nélkül.
2012. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval! Az Avon nem arról szól hogy házalunk meg tukmáljuk rá az emberekre a termékeket, ezt így pont nem lehet csinálni! Én sose tukmálok rá senkire semmit, mindenki azt vesz amit akar, nincs túl nagy megrendelésem de a saját termékeim mindig ingyen jönnek ki. Mindig van valami amit nagyon olcsón meg tudsz venni, ilyenek pl. a tanácsadónői ösztönzők, ezek engem ösztönöznek és mindig ezekre gyúrok! :) Valamint az Avon nagyon sokat adott nekem, szeretem csinálni és elég rövid idő után koordinátor lettem. Ha esetleg bármi kérdésed van az Avonnal kapcsolatban vagy szeretnél tanácsadónő lenni írj bátran!
2014. jún. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!