Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresők mit csináltok...

Álláskeresők mit csináltok egész nap otthon? Mióta kerestek állást?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Most akartam ez ügyben kérdést feltenni, mert teljes (volt) az elkeseredettségem :( De! Miközben írtam a kérdést, éppen behívtak 1 interjúra!!! Most nagy a boldogság! :)


Egyébként én (nő vagyok) ellátom a házimunkát, netezek, angolt tanulok, fősulira is járok-erre is tanulok alkalomadtán. Sőt! Ma találtam ki, hogy eljárok futni és biciklizni is, ki tudja, lesz-e rá időm munka mellett!


Persze, minden nap 1-2 óra elmegy arra, hogy az aktuális hirdetéseket megnézem, jelentkezem, utánaolvasok a cégnek, stb...


Nekem simán elmegy a napom. Mikor hazajön a párom, utána együtt vagyunk.

2012. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
verem a rudit
2012. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Egy éve, kisebb-rövidebb megszakításokkal keresek állást. Igyekszem hasznosan eltölteni a napokat, beiratkoztam egy esti tanfolyamra, ami ingyenes volt, de az csak heti kétszer van négy órában. Általában takarítok vagy elmegyek ide-oda, kisebb távokra, fényképezni, nézelődni. Az az igazság, hogy zöldre unom magam.
2012. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én fél éve vagyok itthon. Elkezdtem angol felsőfokúra készülni, meg beiratkoztam egy ingyenes okj-s tanfolyamra (levelezőre). Meg heti 2szer járok tornázni. Amúgy legtöbbször csak filmet nézek, sütök-főzök. Igyekszem hasznosan tölteni az időt.
2012. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok. valaki mondja már meg, hogy miért vagyok lepontozva?
2012. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 claidheamohmor ***** válasza:
Két répaverés közt álláshirdetéseket böngészek, állásinterjúkra járok, felásom anyám kertjét, és varrni tanulok nagyanyámtól. Olvasok - olcsó volt a könyvtárjegy. Vagy épp itt eszetlenkedek éjjel kettőkor a gyakorikérdéseken, és a hármastól kérdezném, hogy hol és milyen ingyenes tanfolyamok léteznek, mert hátha engem is érdekel... :) (ja: még nem egészen három hónapja van ez, de tele van vele a puttonyom - nem vagyok hozzászokva, hogy nincs állásom...)
2012. ápr. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Utolsó: jó arc lehetsz! :DDD

Én egy perce kacagok a dumádon. Bár lehet én se vagyok 100-as és azért vihorászok itt kínomban.


(Nálam is hasonló a felállás, 3 hónapja vagyok itthon, és amiben eddig reménykedtem onnan is visszautasítottak. Hangulatingadozás, konfliktusok, mit tegyek még meg többet? Én vagyok a lúzer, tróger amiért nincs semmi? Ezek a gondolatok az univerzális nihil közepette.)


De hogy érdemileg hozzászóljak a kérdéshez: hirdetések böngészése, esetleg pár hívás hátha..max 3 óra

majd gép kikapcs: takarítás, mert azt mindig kell, ha szép idő van, akkor ki a szabadba napozni, olvasni, kutyát sétáltatni esetleg füvet nyírni, kocsit mosni, kertészkedni...ilyesmiket lehet.

És csak késő estefelé netezek újra vagy filmezek. Nem lehet egész nap a gép előtt ülni (közösségi oldalakon nézegetni ki, mit csinál), mert belekattansz hosszútávon... és szarabbul leszel!

2012. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 claidheamohmor ***** válasza:
A franc megeszi, nálam is ez van, amiket a zárójelben írtál. De az élet szép :D
2012. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 claidheamohmor ***** válasza:
Jé, valaki lepontozott :)
2012. máj. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!