Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy cukrászdába megyek...

Ha egy cukrászdába megyek holnap állásinterjúra, és eladóként szeretnék ott dolgozni, de nincs eladói végzettségem, viszont tapasztalatom igen, akkor miket kellene mondanom? Hogy készüljek fel a holnapi napra?

Figyelt kérdés

Csak nagyon félek, és nem tudom, hogy hogyan "nyűgözhetném le" őket úgy, hogy biztosan engem válasszanak, mert tudom, hogy rengetegen pályáznak még erre az állásra, viszont nekem már baromira munkára lenne szükségem.


R*hadtul rühellem az embereket, utálok vigyorogni, és jópofizni, de csak érettségim van, meg egy tök más okj-m, szóval nem nagyon kellek sehová már több mint fél éve, és nagyon kellene ez a munka.


Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!


23/L


2012. márc. 28. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
"R*hadtul rühellem az embereket, utálok vigyorogni, és jópofizni, " Akkor ne menj eladónak...
2012. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha az embereket nem kedveled, akkor valami más munkát keress magadnak, ahol minél kevesebbel kerülsz kapcsolatba. Bizony egy eladónak mosolyogni is tudni kell és adott szitukban "jópofizni". Sokkal kínosabb, ha felvesznek és egy hét múlva kivágnak a kommunikációd miatt.
2012. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha rühelled az embereket, azt sokáig nem fogod tudni palástolni, és pár hét után úgyis kivágnak onnan.
2012. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Máshová nem vesznek fel. Úgyhogy légyszíves segítsetek, hogy mit csináljak ahhoz, hogy felvegyenek. Köszi!
2012. márc. 28. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Semmit, neked se lesz jobb, ha egy hét után repülsz.
2012. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a nagy segítséget.
2012. márc. 28. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!