Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hat órás irodai állásnál...

Hat órás irodai állásnál milyen fizetésigénnyel léphetek fel?

Figyelt kérdés

Vidéki város, bizalmi állás, munkaköri leíráson felül sok minden egyebet is elvárnának.

Mennyi a minimum, ami alá ne adjam? Bruttó-Nettó


Előre is köszönöm a segítséget



2012. márc. 29. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
bruttó 130 ezer
2012. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nettóban kb 85ezer
2012. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. márc. 29. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi a végzettséged?

Neked kell bérigényt mondanod, vagy csak szeretnéd tudni, mire számíthatsz?

Én nekem van egy minimum bérigényem, ami alatt nem vállalok el munkát, mondván, hogy tanultam, diplomám van, nyelveket beszélek, vagyis ér ennyit a tudásom és az ez alapján végzett munkám. :)

Ha nincs felsőfokú végzettséged, akkor talán a tapasztalataid miatt kérhetsz magasabb órabért.

De az előző által írt kb 750 forintos nettó órabér az sajnos elég reális Magyarországon.

2012. márc. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Főiskolai végzettségem van és 8 éves tapasztalatom, de mindez nem nagyon számít, már egy éve próbálok munkát találni Gyes-ről visszatérve sikertelenül. A kisgyerek miatt csak napközbeni állást tudok elvállalni, ilyen meg ritka, mint a fehér holló és oda is ismerős kell. Most adódott egy lehetőség. Már két hete munkába is álltam, eddig szerződés és fizetés nélkül dolgoztam. Most kérdezik, hogy akkor én mennyiért is maradnék, ha maradhatnék...
2012. márc. 29. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!