Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehetne végre normális...

Hol lehetne végre normális fizető állást találnom?

Figyelt kérdés

Szakmunkás végzettségem van,amibe nem vesznek fel és nem azért mert fullra nincs gyakorlatom, hanem mert nő vagyok és ezt baromira nem fogadják el ...


Már mindent próbáltam:takarító,segéd,kézilány,gyári meló....


Napi 10-15 helyre jelentkezek de semmi nincs az ég világon.


Budapesti vagyok,és végképp nem tudom mit tegyek.


2012. márc. 30. 23:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
milyen végzettséged van konkrétan?
2012. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

10- es nagyon megköszönném,nem jövök zavarba a nehéz kimerítő melótól :)


Mezőgazdaságiban végeztem dísznövénykertész szakon.

2012. márc. 31. 20:12
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
hát nem csodálom, hogy nem kapsz munkát, valami piacképesebbet kellett volna tanulni...de kizártnak tartom, hogy betanított munkára ne kellenél valamelyik elektronikai céghez - a nők ugyanis jobban bírják a monoton munkát és jobb a kézügyességük ezért ilyen melóra inkább nőket alkalmaznak
2012. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Piacképesebbet? Netán százmilliomodik irodistának vagy minek?

Baromira keresett szakma a plusz képesítéseimmel ami még van mellette,rohadt jól fizetne de nőként nem vesznek fel mert szerintük lehetetlenség,hogy ugyan úgy ugyan olyan fizikummal dolgozzak.


Lehet hihetetlen de tényleg nem vettek fel még egy gyárba se.

2012. ápr. 1. 10:22
 15/20 anonim ***** válasza:
96%

nem nyuszika, az irodista az nem szakma, a szakma a mérnök, a könyvelő, a cipész, az esztergályos, a hegesztő, az orvos stb. ...ha annyira rohadtul sok dísznövénykertészt keresnének, akkor már lenne munkád, akár nő vagy, akár nem...ha meg nem vesznek fel egy gyárba sem, akkor talán el kéne gondolkozzál rajta, hogy miért, mert hogy nem ahhoz van köze, hogy nő vagy, az tuti


én egy elektronikai gyárban dolgozom, az operátorok 90%-a nő, nem véletlenül

2012. ápr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

OFF

csak, hogy ne legyen ebből félreértés: tegnap 01:04 vagyok. A tegnap 20:24-es hozzászólást valaki más írta, pillanatnyilag enyémmel azonos gyk-s %-szinttel. Nem vitatni szeretném a válaszát, hisz segítőszándék van benne, csak láthatóan másképp gondolkodik, mint én.

ON

A dísznövénykertész munkában mi a fészkes fenét ne tudna megcsinálni egy nő? Tényleg azért utasítanak el? Nem lehet, hogy valami más van a háttérben?

2012. ápr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
(10:41 sem én vagyok) :)
2012. ápr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

,,A dísznövénykertész munkában mi a fészkes fenét ne tudna megcsinálni egy nő? Tényleg azért utasítanak el? Nem lehet, hogy valami más van a háttérben?"


Szerintük:nagyobb kerti gépek kezelése,talicskázás,támfalépítés...stb..volt már jópár indok :(


Őszintén,mi a franc lehetne a háttérben?

2012. ápr. 1. 22:09
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, az a franc lehet a háttérben, hogy a meghirdetett 1 álláshelyre van 15 jelentkező, vagy a 2-re 40 vag valami hasonló arány. A jelentkezők fele alkalmas a munkára, és van közöttük 3 vagy 4, aki valakinek a valakije. Nagyrészt közűlük vesznek fel néhányat, csak kell mondaniuk valami ennél jobban hangzó indokot.
2012. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szerintem annak mégis jobb a helyzete, aki valamilyen gyárban (akár nőként) is tud dolgozni és szakképesítése van, mert én pl. tanárként mikor iskolában dolgoztam a minimálbér harmadát kaptam csak meg, most meg nincs állásom, és mivel nem tudok hegeszteni, illetve nem vagyok ács, állványozó, lakatos stb. nem találok munkát,továbbá gyárba nem mehetek el, és nem azért nem vennének fel, mert nő vagyok, hanem azért mert tanári diplomám van.
2012. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!