Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély jóképű de normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély jóképű de normális srácot találnom?

Figyelt kérdés
Oké,szóval az eddigi események dióhéjban: Rövid,felszínes kapcsolatok, aztán egy olyan ahol én megszerettem a fiút de ő nem, aztán a következőben én nem szerettem ő viszont nagyon... És a mostaniban kezdtem azt hinni hogy "Igen,végre rátaláltam...Minden megvan benne ami kell" és nagyon csúnyán ráb@sztam. Igényeim vannak, egyszerűen egy ronda sráccal (A szépség a mai világban nem igazán relatív, akárki akármit mond) nem tudok úgy ellenni, mint egy jól kinézővel. Hacsaknem nagyon jó a kisugárzása. Engem szép lánynak mondanak, de eddig senki se akart megismerni igazán... (plázacica nem vagyok,egy egyszerű jól/átlagosan kinéző lány) Szerintetek ezek után mitcsináljak? Lehet nemjól fogalmaztam a kérdést, de elég nagy zűrzavar van bennem... Szeretnék egy olyan kapcsolatot ahol kölcsönös a szerelem, de egyszerűen nem találom... Arra gondoltam, a baráti körön kívül kellene "keresnem" valakit, mert akkor legalább nem nincs az, hogy visszahallok mindent mindenkitől.. És csak a kavarások mennek. Bocsi ha hosszúra sikeredett.. Remélem lesz olyan aki tud adni nekem jótanácsokat:)
2010. nov. 13. 12:33
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
normális* bocsi,siettem. xd
2010. nov. 13. 12:33
 2/34 anonim ***** válasza:
18%
Keresgélj szupermarketekben, vagy menj könyvtárba ott találsz rondácska de kedves hűséges srácokat
2010. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
-.- te nagyon süti vaagy xD olvasd végig:)
2010. nov. 13. 12:46
 4/34 anonim ***** válasza:
72%
Ha annyira számít a külső, meg is érdemled h ne találj normális srácot.
2010. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen srácok, de azok foglaltak jó eséllyel, csakúgy mint a normális és szép lányok (ez nem célzás volt, nehogy magadra vedd :)) :)

Meg persze az sem mindegy, hogy mennyire legyen jóképű az a srác, elég ha valamennyire vonzódsz hozzá/szimpatikus, vagy olyan legyen akire legszivesebben azonnal rámásznál :P

2010. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
ahha.hátigen. másodiknak meg üzenem hogy nem tehetek róla ezvan. nem kell hogy egy kétajtós szekréyn legyen babapofival de nem tudnék magam mellé egy csúnya fiút képzelni. már volt. és..nem... :D
2010. nov. 13. 12:52
 7/34 anonim ***** válasza:

Azért a jóképű és a csúnya között van egy jó nagy átmenet. :) Hát figyelj, ha jóképű rendes srác kell akkor nagyon nehéz dolgod lesz, ha elég annyi, hogy nem csúnya akkor nagyságrendekkel könnyebb...

Átlagos srác már felejtős? :P

2010. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
nem felejtős:D csak kell valami ami megfog benne... hogy tényleg érezzek vmit iránta:( eddig sosem jött össze semmi.
2010. nov. 13. 13:06
 9/34 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, csak nekem van barátnőm :)
2010. nov. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem a külsőre kell menni. Bár szerintem az én barátom a leghelyesebb fiú akit valaha láttam, többen is mondták, hogy nem olyan helyes. sőt a barátnőm meg is kérdezte, hoyg engem nem zavar-e, hogy ők rondának tartják a barátomat. és hát egy ici picit sem :) de tényleg. még csak az sincsen bennem hogy kicsit mérges lennék amiért ezt mondta. mert egyszerűen NEM TUD ÉRDEKELNI hogy mások mit mondanak. :) Én nagyon szeretem és baromi jól néz ki! ha valakinek szar az ízlése nem tehetek róla, ő akkor isegy álompasi, és amúgy más fiúra még csak gondolni sem tudom. Legyen az brad pitt vagy akárki, nem cserélném el semmiért és senkiért :)

15/L

2010. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!