Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyenek ezek a munkák, és...

Milyenek ezek a munkák, és milyen jól fizető szakmám lehet?

Figyelt kérdés

16l vagyok, egy átlag középiskolába járok, és fogalmam sincs, hogy milyen munkám legyen....


Mivel egyáltalán NEM tudok senkivel sem kapcsolatokat kialakítani, vagy egyáltalán elviselni másokat, ezért ilyen munka is kéne nekem, mindenképpen külföldre szeretnék menni, mindegy hova (najó, mondjuk nyilván Kazahsztánba nem szívesen mennék...) és egy jól fizető állást szeretnék, amivel el lehet majd helyezkedni várhatóan 10 év múlva...:)Ja, am fizika, matek, kémia pocsék........


Nekem ezek jutottak eszembe:

-klímakutató (az Északi/Déli-sarkon)

-

és ennyi x-D Csak ezt tudom elképzelni. Esetleg fordító, tolmács, de mondjuk orvos, ápoló, tanár, rendőr, pénzügyőr semmiképpen...



2012. ápr. 10. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Klímakutató?:))

Közben pedig jól fizető állást akarsz és közlöd, hogy matek, fizika, kémia pocsék:)) Ezt így mégis hogy?:))


Ideje lenne felnőni....

2012. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Klímakutatóhoz pont ezek a tárgyak kellenek. Fordító és tolmács mont hogy emberekkel foglalkozik. De ne aggódj, pár év múlva elmúlik a tinédzserkori-emberiszony. Egyépként a cnc gépkezelő otthon is jól keres, külföldre se kell menned érte
2012. ápr. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most néztem csak, hogy lány vagy. Akkor lehet a cnc nem olyan jó ötlet
2012. ápr. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyél állatorvos.
2012. ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!