Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol vagy hogyan lehet utána...

Hol vagy hogyan lehet utána nézni annak, hogy be vagyok e jelentve?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja dolgozom egy kis cégnél. Munkaszerződést is csak egy két hónappal kezdés után kaptam,de úgy hogy aláírtam, és mondta a területi vezető, hogy elviszi a nagyfőnökkel aláíratni,azóta sem kaptam vissza,pedig már többször kértem. A fizetésemet minden hónapban rendesen megkapom,de fizetés papírt nem adnak senkinek. Ezért szeretnék utánanézni hogy be vagyok e jelentve egyáltalán,de nem tudom hol lehet? Köszönöm!

2012. ápr. 11. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
az önkormányzatnál ingyenesen csináltatsz magadnak egy ügyfélkaput és a tb bejelentsen kívül még egy csomó hasznos dolgot meg tudsz nézni rajta
2012. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
www.magyarorszag.hu és azon belül van egy olyan, hogy TAJ nyilvántartással összefüggő szolgáltatások. Sajnos itt csak ügyfélkapu regisztrációt követően tudsz belemenni az ügyintézésbe, de, ha az van, akkor ott biztosan meg tudod nézni, hogy le vagy-e jelentve TB ügyileg.
2012. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,akkor szerintem bemegyek az önkormányzathoz ilyen ügyfélkapu regisztrációt csinálni,mert csak jó lenne tudni.
2012. ápr. 11. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Okmányirodában csinálhatod meg az ügyfélkaput, vagy kormányablaknál.

Elméletileg az orvosnak is látnia kell hogy rendezett-e a jogviszonyod.

2012. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

ez nagyon gyanús!


ilyen nincs, hogy a fizetésdhez nem kapsz papírt,

meg még munkaszerződésed sincsen!!!!!!


azért használnak ki, mert hagyjuk magunkat !!!!!

2012. máj. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!