Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Anglia munkával kapcsolatban...

Anglia munkával kapcsolatban tudnátok nekem mondani tapasztalatokat és válaszokat az alábbi kérdésekre?

Figyelt kérdés

Hol intézhetem az adó ügyeket ha mundkát vállalok?

milyen egyéb iratok kellenek még és mennyibe kerülnek?

néztem Salccomban egy kichen assistant állást ami megtetszett ha esetleg vkinek van itt vagy ehhez hasonló helyen tapasztalata megköszönném ha leírná!

És még annyi hogy a ti tapasztalatotok szerint mennyi pénzel érdemes kimenni 200.000Ft elég egy hónapra?

Magamról annyit h. angol tudásom megfelelőnek érzem a munkavállaláshoz emelt angolom 5 ös lett és még azóta is fejlesztem magam minden egyes nap szóval reménykedem hogy sikerül a nyáron összehozni valamifélét a fent említett munkából!



2012. ápr. 13. 12:11
 1/1 Ildinyo77 válasza:
A munkahelyed intezi az adoval kapcsolatos dolgaidat.biztositasi szamot kell kerned,nem emlekszem pontosan,2 vagy 4 heti berpapir kell hozza.30 napon belul be kell fiztned a home office-t(munkavall.engedely).2009-ben 90 font volt,egyszer fizetendo...Errol is a munkahelyeden kell kerni application form-ot.Szerintem erdemesebb itt keresned munkat,nem internetrol.Ha jo az angolod,akkor meg van eselyed es tobb lehetoseged is!
2012. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!