Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet gyorsan és kényelmes...

Hol lehet gyorsan és kényelmesen nyári munkát kapni? Vagy esetleg hogy lehet nyári munkát elvállalni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már nyári munkát,de egyszerűen sehogy sem jön össze,a diákszövetkezeteket nehogy ajánljátok,mert egy csomóban voltam már,és csak elveszik az ember pénzét,és nem is segítenek,például hétfőn voltam bent a Multi Jobnál,és ott is két munka lehetőség volt ki írva : Pénztáros,és áru feltöltés,de a diákmelós csaj azt mondta,hogy csak a pénztárosi munka van.Azt mégis hogy akarják diákra rá bízni ? Csütörtökön még az Ikeában is voltam bent,és azt mondták,hogy a honlapjukon vannak munkák,de az is tök üres most.Szóval nagyon megköszönném ha tudnátok segíteni,és bármit elvállalok kivétel a McDonaldsot,a szórólapozást pedig csak végszükséges esetben vállalom el,és persze bármikor jó,legyen az akár este,délután,vagy reggel.De nagyon kéne már egy nyári munka....
2009. jún. 20. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Fürge Diáknál kapok munkát, nem húznak le pénzzel. Csak az 1. fizudból vonnak le 1000 forintot, de azt kilépéskor visszakapod. Veszíteni nem veszítesz vele,ha kipróbálod.

Magadtól ne menj el dolgozni, mert könnyen átb@szhatnak

2009. jún. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
na igen, de manapság sajnos sehogy se könnyű, bár ne add fel, mert ha diákot foglalkoztat eg ycég, azzal ő jobban jár anyagilag, tehát kizárva sincs, csak nem könnyű. Magadtól, legalábbis szerződés nélkül ne kezdj bele tényleg, mert aztán ledolgozol 3 hónapot és semmit nem kapsz, nem te lennél az első.
2009. jún. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és ez a Fürge Diák cég hol van pontosan ?
2009. jún. 20. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!