Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen diákmunkát keressek...

Milyen diákmunkát keressek felsőfokú német és középfokú angol nyelvtudással?

Figyelt kérdés
Nyárra keresek diákmunkát, van valakinek tapasztalata, hogy főként a német nyelvtudással milyen irányba lehet menni? Van esélyem egy 800 Ft körüli órabérre, vagy a mekipénzzel számoljak inkább?
2012. ápr. 30. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresni sok mindent kereshetsz, találni szalagmelókat fogsz vagy ha mázlid van szórólapozás. A meki se rossz ötlet. Azért ha találsz valamit szólj.
2012. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szervezz nyelvi tábort a fészbukon, vagy vállalj korepetálást.


45 perc 1500 ft, ezerszer jobban megéri mint valami tróger munka.


Vagy kimész határ mellé dinnyét árulni.

2012. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eudiákokon van egy ügyfélszolgálatos munka 1000 es órabérért
2012. ápr. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én felsőfokú némettel, illetve alapfokú angollal keresek munkát, ráadásul az osztrák határ mellett! Aztán pár napja kikötöttem egy magyar cégnél irodán, 4 órában, 450ft/óráért. Még nem adom fel, de sajnos az osztrákokhoz is diákként szinte csak közvetítőn keresztül lehet kijutni, Magyarországon meg minden ismerettség, "kapcsolati tőke" kérdése, főleg ha jól fizető munkáról van szó. A barátom kint dolgozik magyar közvetítő céggel, náluk is az kap sűrűbb beosztást, több munkát, aki a főnök ismerőse, haverja, a többi meg haljon éhen, és ha hőbörögni mer valaki ezért, egyszerre kicsapják. Ilyenek a magyarok...

Ezért megyek októbertől Ausztriába tanulni. Nem 450ft/óráért tanultam több, mint egy évtizedig németül, nem azért fizettem ki többszázezret magántanárra, na meg nyelvvizsgákra, hogy utána ne használjam.

2012. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jah, 500 alatt én sem vállalok diákmunkát. és sajnálom, hogy vannak emberek, akiknek ezt el kell vállalni, de egyben haragszom is rájuk, mert lenyomják a fizetéseket és a cégek hozzászoknak, hogy a diákok ennyire kizsákmányolhatók.
2012. máj. 2. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!