Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hülye, értelmetlen, felesleges...

Hülye, értelmetlen, felesleges, úgyisHazudnomKellMertNemAkarokMagamEllenBeszélni kérdésekre interjún mit lehet mondani?

Figyelt kérdés

ilyenekre gondolok:


ő: most jelenleg dolgozol?

én: nem

ő: miért nem?


...


ő: ha ezek a tulajdonságok igazak, akkor miért küldtek el ilyen rövid idő alatt?


...


mondjuk azért, mert először kezdőként bevágtak a dzsungel közepébe, nettó 70000 ft-ért, és 3 hónap után azt mondták, hogy jó jó, de nem elég jó. Majd 2 hónap múlva meg azért, mert elkövettem egy két hibát.


Mindenki tudja, hogy manapság semmi értéke nincs a munkavállalónak, mindenki igy gondolkodik. Miért kell akkor még az arcomba nyomni a fricskát? Ti is elküldtök majd a legkisebb sz*r miatt, mindenféle figyelmeztetés nélkül...


nahát, ezeket persze nem mondhatom :) tehát hogyan lehetne jól kijönni ezekből?


2012. ápr. 30. 13:30
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
53%
Pl nem kell összekamuzni minden mézes-mázasat magadról, amik nem is igazak. Vállald fel, hogy nem vagy tökéletes és akkor talán nem kapsz ilyen kérdéseket sem...
2012. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én pontosan ezeket mondanám. Azért jöttem el mert nem érte meg és mást akarok. Vagy mert igazságtalanul kirúgtak. Ezt szépítheted azzal hogy keresed az új kihívásokat de szerintem fölösleges. Komolyan nem értem miért hazudoznak az emberek, nem emiatt fognak fölvenni egy helyre. Ne hagyjuk már magunkat rongy számba venni!
2012. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem fényezem magam rommá, őszinte is szoktam lenni, nem ezért kérdezik meg, hanem azért, mert pl: látják azt a rózsaszin könyvet vagy mit...
2012. ápr. 30. 14:10
 4/8 anonim ***** válasza:

miért nem?


Mert itt vagyok!


Egyszerre nem lehetek két helyen ehh? :S

2012. ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Am velem már 10 éve csinálják ugyanezt mint amit leirtál kérdező, szal semmi sem változik, és nem is fog.


: ha ezek a tulajdonságok igazak, akkor miért küldtek el ilyen rövid idő alatt?


Amatőrök voltak, és fogalmuk sem volt arról, hogy hogyan aknázzák ki a munkaerőben levő lehetőségeket.


Jobb kéz nem tudta mit csinál a bal.


sokszor még a főnök munkáját is nekem kellett megcsinálni.

2012. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aztán a további kérdéseket próbáld megelőzni.


Pl pár nyitott kérdéssel.


Ha csaj vagy, és az interjúztató is az, akkor kérdezz rá, hogy hol vette a karkötőjét, mert nagyon tetszik neked vagy akármi.


Ha pasi és te is az vagy akkor, az órájára kérdezz rá vagy mittomén.


Szóval próbálj meg ne csak az állásról beszélni velük, aztán kiderül ki mennyire rugalmas.


Könnyen kiderülhet, hogy egy agyhalottal ülsz szembe aki csak a papírra leirt kérdéseket képes felolvasni aztán ikszelgetni rájuk.


Ebben az esetben nem is rajta fog múlni, hogy felvesznek e vagy sem, rossz személy előtt ülsz.

2012. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell hazudni. Őszintén: én nem is dolgoznék olyan helyen, ahol ezek az elvárások.

Persze az, hogy őszinte vagy, nem jelenti azt, hogy egyúttal bunkó is. Nagyon szépen meg lehet fogalmazni, hogy miért küldtek el. Gyári munka? Nem bírtad a monotonitást. Már persze ha az aktuális interjú nem ugyanilyen munkakörre lesz.


Én amúgy azt szeretem a legjobban, amikor írásban tesztelnek. Ott nincs duma, a tudásod látják, és nem befolyásol az interjúztató. Ez a legkorrektebb megoldás.

2012. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valakit túl sok helyről elküldtek már, az mindig gyanús. Nem lehet, hogy benned is van hiba?
2012. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!