Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet kiút ebbel a helyzetből?

Lehet kiút ebbel a helyzetből?

Figyelt kérdés
Hogyan találjak hétvégi melót? Budapesten keresgélek, nem hiszem el hogy nincs senkinek szüksége egy megbízható rendes emberre, aki pakol, cipekedik, vagy számítógépet telepít vagy ilyesmi:S Nagyon kellene a meló, szeretném ha végre nekem is lenne saját autóm, egyszer lakásom, mostani fizum arra elég hogy elvegetáljak.

2012. máj. 1. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
mihez értesz? végzettséged?
2012. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Van némi hozzá értésem a számítástechnikához, (telepítés, hardware bővítés), emellett némi pénzügyi ismeretem van (közgáz érettségi, illetve bankban dolgozom).

Szívesen csinálnék bármit, akár legyen az árufeltöltés, vagy amit el lehet végezni különösebb szakképzettség nélkül is. Van heti 40 órás munkám, de sajnos arra elég hogy megéljek, márpedig haladni szeretnék.

2012. máj. 1. 14:55
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
némi hozzáértés??? az édes kevés...próbálkozz egy áruházban hétvégi pénztárosként/árufeltöltőként
2012. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Némi hozzá értés, értsd úgy, hogy bemegyek a boltba, darabokba megveszem, és komplett gépet csinálok (össze rakom, telepítem).... Tehát a 0-ról csinálok egy komplett gépet is ha kell.
2012. máj. 1. 15:26
 5/11 anonim ***** válasza:

" nem hiszem el hogy nincs senkinek szüksége egy megbízható rendes emberre"


Biztos van, csak azért egy idegenben kevesen bíznak meg. És Budapest elég nagy ahhoz, hogy az emberek 99%-ának idegen legyél.

2012. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

" Tehát a 0-ról csinálok egy komplett gépet is ha kell"


Ez fantasztikus, de ki az, aki ezért neked fizet? Mert ha én nem értenék ehhez, bemennék egy boltba, és ott ingyen összeválogatják nekem.

2012. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

én nem értek a számítógépekhez, ennek ellenére bemegyek a boltba, megveszem az összeillői alkatrészeket és jó gépet összerakok belőle (nem egyszer megtettem) - ez a minimális hozzáértés...ez semmi


nem mellesleg az előzőnek igaza van, ezért nem fizet senki, mikor a boltban ingyen megcsinálják

2012. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A gép össze rakása egy példa volt csak, amit a hozzá értés kapcsán írtam. A boltban össze rakják valóban, más kérdés hogy rábeszélnek olyanra ami nem ér meg annyi plusz kiadást (pl egy G530-as és egy G540-es proci ára 10.500 és 13.500 ft, tehát 3.000 ft difi van közte, teljesítményben meg 100 mhz, ami kb 2%, szal orbitális hülyeség megvenni a nagyobbat), és maga az össze rakás még az oprendszer telepítést nem foglalja magába. Bemész az aqua-ba ott 4 vagy 5 ezer ft a telepítés, és még sehol nem tartassz. Ha telepítést is kérsz az is gondolom ugyanannyi, és programokat nem fognak feltenni. Én töredékéből megcsinálnám pl.
2012. máj. 1. 17:58
 9/11 anonim ***** válasza:

én meg ingyen megcsináltam magamnak párszor és hangsúlyozom, nem értek a gépekhez...(összerakás és egy op rendszer telepítése nem hozzáértés)


ha másodállást akarsz, akkor menj el áruházba hétvégézni, mert a nagy számtech-tudásodból nem fogsz megélni...

2012. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"én meg ingyen megcsináltam magamnak párszor és hangsúlyozom, nem értek a gépekhez...(összerakás és egy op rendszer telepítése nem hozzáértés) "


Jaj ne legyünk már ennyire fellengzősek. Hogy raktál össze egy gépet, ha nem értesz hozzá? Honnan tudtad, hogy milyen alkatrészeket kell venni?

Hogy telepítettél fel egy gépet. Hogyan boot-oltál, és esetleg hogyan particionáltál?


A gép összeszerelés és op. rendszer telepítés hozzáértés, mert az idősebb generáció, sokan a fiatal generációból azt sem tudják, hogy melyik a gép eleje.


úgyh hülyeségeket ne beszélj!

2012. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!