Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyedi az esetem? Ez egyáltalá...

Egyedi az esetem? Ez egyáltalán normális?

Figyelt kérdés

3 éve informatikából (olyan szakon voltam) van érettségim. 2 éve befejeztem a középsulim. Leérettségiztem. Nagyon jól sikerült. Aztán fél évig voltam egyetemen közgáz karon. Rájöttem, hogy az hülyeség. Ezért fél év után otthagytam. Jelenleg egy második középsuliban vagyok szobafestő szakon. Tehát 23 évesen is középsuliba járok.

A kérdésem a következők:

Mások is így vannak/voltak?

Normális dolog ez?

Másoknak is volt olyan, hogy kétszer ballagott?



2012. máj. 5. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel semmi gond nincs. Ha sikerült beindítani majd a szobafestő bizniszt, akkor nagyon jól meg fogsz belőle élni. Hiány van szakmunkásokból. Közgazdászokból meg túlképzés van, persze sokan találnak jól fizető állást, de ha te hülyeségnek tartottad, akkor motiváció nélkül nem hiszem, hogy sikeres lettél volna.

Sok sikert a szobafestő munkához!

2012. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

neked biztos lesz állásod, mert amit most tanulsz, az valóban hiányszakma,

én diplomásként nőként hiába járom a munkaügyi központot évek óta, nem tudnak (és nem is akarnak) munkát adni, viszont hegesztőt,lakatost, állványozót és szobafestőt mindig keresnek

2012. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj ilyen esetbe volt nem egy ismerősöm... ők is 2x ballagtak
2012. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
off de miért ballagtál 2x? Az ok hogy első érettséginél, de hol volt a 2.? Én is tanultam szakmát 1et, de most tervezem hogy visszamegyek újra, mert amim van sz@rt se ér.
2012. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!