Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az esély arra hogy...

Mennyi az esély arra hogy kapni fogok nyári melót iskolaszövetkezetnél?

Figyelt kérdés
Aki volt esetleg Bp-i szövetkezetek egyikében, mi a tapasztalat, mennyire van (nincs ) munka??
2009. jún. 25. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nyár elején ígérték, hogy, ha bemegyek egy szopatós munkára, akkor egész nyáron adnak melót, ez valahogy nem így lett:(
2009. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyári munkát mondjuk nem június végén kellene keresni, mert akkor már csak a "sz*r" melók vannak, és csak nagyon kevés jó marad ilyenkorra.


Nyári munkát a legérdemesebb május végén, június elején keresni, akkor valószínű, hogy jó munkát fogsz kapni.

2009. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és a kérdésedre a válasz:


Nagyon kis esélye van annak, hogy JÓ melót fogsz kapni, ha egyáltalán kapsz.


2. vtam

2009. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mehetsz szórólapozni vagy mekibe! de az meg nem éri meg mer csak csicskáztatni fognak! am én már májusban el kezdtem és még mindig itthon ülök pedig keresek! és mindig csak ígérgetnek! tegnap adatrögzíteni ez is diákmunka és 6 órára kaptam 920 ft-ot.
2009. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!