Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » EU-s és hazai pályázatokkal...

EU-s és hazai pályázatokkal kapcsolatos általános (egyszerű) leírást hol találnék? (pl: a pályázati rendszer felépítése. Stb)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Keresnék mind hazai, mind Eu-s pályázatokhoz (egyszerűbb) anyagokat, hogy például hogy épül fel a pályáztatási rendszer (területileg / tartalmilag), kb mik a nagyobb csoportjai, és milyen nagyobb szereplők (pl: NFÜ) vesznek részt ebben?! Második körben pedig a pályáztatási rendszerről pár alap dolgot...


Valaki tudna segíteni nekem? Neten néztem, de az egyszerűbbek már régiek 2007 előttiek, a többi amiket találtam, meg 200+ oldalasak :(((( és csak kapkodoma fejem hogy hol kellene kezdenem...



#EU-s pályázat #hazai pályázat
2012. máj. 10. 21:45
 1/1 anonim válasza:

Szia, kezd itt!


[link]


Ha nem találsz valamit, ami aktuálisan keresnél, kérdezz, (hozzászólásban tudsz) és segíteni fogok, pont ezért írom ezt a blogot, hogy segítsek eligazodni. Még nincs fenn minden, mert a rendszer - jól látod - nagy és bonyolult, szép sorban kerülnek fel a dolgok, ezért ha konkrét kérdésed van, írdd meg és válaszolok rá, vagy írok róla egy bejegyzést.


Ja, és ingyenes, nem foglak utána megkeresni, hogy szeretnék neked pályázatot írni (főiskolai pályázati igazgatóként nekem is van elég. :)

2012. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!