Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Idegesíí az emberek hozzáállás...

Idegesíí az emberek hozzáállása, idegesít a családom is (! )?

Figyelt kérdés

egyszerűen idegeít, hogy mindenki ilyen csóró, és itt nem arra gondolok h sok pénzük van e vagy sem. Nekem sincs (még) de ők egyszerűen nem is vágynak többre. 10 millió forint hallatán már ámuldoznak h húú az mennyi pénzt, miközben az rohadtul nem sok pénz.

A családom is beéri azzal h épp h van pénzük arra ami kell, de a luxus már szerintük felesleges is lenne meg hülyeség.


Lehet hülyének tűnök most, de engem nagyon idegesít h ilyenek az emberek körülöttem beleértve a családot is.

idézem apám mondatát: "akkor sem vennék 30 millióért kocsit ha megtehetném meg akkor se lenne mediterrán luxusházam mert az csak képmutató hülyeség"


Én meg annyira az ellenkezőjét gondolom , hogy néha már érzem h szétrobbannék az idegtől amiért rám akarják erőltetni a nyomorék gondolkodásmódjukat.

Ismerőseim is ilyenek... minden szabadidejében dolgozik a havi szaros kis 40-80 ezer forintjáért és be is érti vele, amikor meg beszélgetek vele bambán puffog nekem mint valami primadonna h. én hülye vagyok h magas elvárásaim vannak......


.... mit gondoltok erről? igazából csak ki akartam adni magaból azért írtam ide...


20F


2012. máj. 13. 16:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
És te mennyit keresel most?
2012. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Mennyit... Egy büdös vasat se. Csak nem gondolod, hogy dolgozni fog - ennyi pénzért?

Sokkal egyszerűbb apuci nyakán éldegélni, és közben lehülyézni, mert csak ennyit meg annyit keres, mert normális életvitele van.


Pedig igazán mehetne bankot rabolni, azzal több pénzt lehet keresni... Vagy legalább seftelhetne, ahelyett, hogy dolgozik.


A fene se érti az ilyen apát.


Az ilyennek ki kéne irtani a gyerekét, mert az még hülyébb lesz, mint az látható is.

2012. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Dehogynem. Szeretnél k.rva sok pénzt keresni, lehetőleg kevés munkával, vagy anélkül, és közben baromira idegesít, hogy van aki megelégszik azzal, amit a sors juttatott neki.


Hát nosza, senki nem tart vissza, van már elég sok ügyeskedő ebben az országban, nem számít, hogy eggyel több van vagy kevesebb...


Tudod becsületes munkából nem lehet meggazdagodni. Ezt vagy elfogadod, és aszerint élsz, vagy nem fogadod el, és előtted az ügyeskedés összes lehetősége - amelyekkel ugyan jól lehet keresni, de rizikósabb, esetleg büntetendő is. Hát válogathatsz.


De ne szidj másokat azért, mert elégedettek a saját munkájukkal, a saját körülményeikkel - FŐLEG NE A SZÜLEIDET!

2012. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Te nem érted. Jó és szép dolog álmodozni, hogy én 30 milliós kocsit fogok venni, de azon elgondolkoztál már hogy miből? Teszel érte valamit?


Vannak reális is irreális álmok. Fájó lesz megtanulni mi a különbség a kettő között.


De érdekes hogy felidegesíted magad azokon az embereken, akik eltartanak és etetnek téged.


Elfelejted hogy mindenki volt 20 éves. Még a szüleid is.

2012. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

73% os


ez már jobban tetszik, nem egy cinikus ócsárló hozzászólás.. és valóban így van ahogy írtad.

még annyit hozzáfűznék h nem szídtam őket, a gondolkodásmódjuk az amivel nem értek egyet és ami idegesít, azért persze hálás vagyok h. megadták mindazt amit tudtak.


utsóra inkább nem is írok semmit...

2012. máj. 13. 17:57
 6/17 anonim ***** válasza:

Megértelek, mert körülöttem is élnek olyanok, akik soha nem akartak egyről a kettőre jutni. Ezzel nincs is semmi baj, ha valaki megelégszik annyival, amennyi jutott neki, akkor éljen annyiból. A gond akkor van, ha nem tudják elfogadni, hogy te többet akarsz, és emiatt állandóan leszólnak, pénzéhesnek, mohónak titulálnak, mert azt gondolják, hogy csak az lehet normális, ahogy ők élnek. De ez egy nagy marhaság.

A pénzért természetesen tenni is kell! Tanulni, szerezni egy jó szakmát és állást, megtanulni a pénzt kezelni, befektetni. Hiszen így lehet meggazdagodni. Ne mondj le az álmaidról!!:-) Drukkolok neked.

Én nem hagytam, hogy "lebeszéljenek" arról, hogy jól élhessek. Hát, most már nem is panaszkodom.:-)

2012. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
kösz, téged bírlak :)
2012. máj. 13. 18:09
 8/17 anonim ***** válasza:
Engem tényleg érdekelne hogy mit teszel érte. Mert verni magad a nagy semmire, nem menő.
2012. máj. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hát az valóban nem menő.
2012. máj. 13. 18:22
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

Gondolom, még tanul, korából következtetve.

A meggazdagodás egyébként nehéz munka. A jó fizetésért rengeteget kell tanulni, időnként költözni is, és utána jön a neheze: éveken keresztül ellenállni a költekezési rohamnak. Nem kevés fegyelem és akaraterő kell hozzá. De aztán meglesz a munka gyümölcse.

2012. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!