Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kapok 45. 000 Ft fizu emelést...

Kapok 45. 000 Ft fizu emelést cafeteriaban. Te miket választanál?

Figyelt kérdés

Én az alábbiakra gondoltam:

Bérlet: 9800 ft

Erzsébet utalvány:5000 Ft

Szép kártya: 30000 Ft


Vagy te másra költenéd?



2012. máj. 13. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egészségpénztárra szoktam kérni, mert annak mindig van helye.

A Szép kártyát még elég kevés helyen fogadják el, és mi ha 4-en elmegyünk valahova nyaralni, mi az a 30 e Ft? Ellenben gyógyszerre/pelenkára/vitaminra/fogorvosra/gyógymasszőrre elfogy a pénz. Régebben gyógyüdölésre is lehetett költeni, most nem tudom, esetleg kérdezd meg.

2012. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kapo1588 ***** válasza:

az egészségkártya tényleg hasznos én is arra gyűjtögetek mert meg akarom csinálni a fogazatom... és azt a legtöbb fogorvos elfogadja. ha mégis a szép kártyát választod figyelj arra melyik "zsebbe" teszed a pénzt. szerintem a szálláshelybe fölösleges mert mind a hárommal lehet szállsát fizetni

[link]

2012. máj. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez így jó.


Csak nézd meg, hogy a Szép kártya melyik zsebébe kéred.

Mi csak a vendéglátásra kapunk 4000ft-ot.

De,ha szerettek színházba, koncertre, múzeumba menni,akkor arra a zsebre is tehetsz havi 5-6 ezer Ft-ot

Az egészségpénztári kártya sem rossz dolog. Legalább az általános gyógyszereket és a vitaminokat kifutja.

2012. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!