Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen vállalkozásba érdemes...

Milyen vállalkozásba érdemes fogni a mai világban amiböl haszna is származik az embernek?

Figyelt kérdés
leginkább saját tapasztalatok érdekelnek.. nem birom a kötelezettségeket meg ha mások osztják be az idöm..mindenképp egy vállalkozásban látom a kiutat ezért érdkelne mások szemszögéböl is a dolog.elöre is köszi

2012. máj. 15. 14:16
 1/6 A kérdező kommentje:
anyagi háttérrel nem lenne gond..gondolkoztam nagyon sokáig kocsmában..de szépségszalonban is..elszántság kitartás van..szoval várnám a tippeket..
2012. máj. 15. 14:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Vendéglátás (kávézó, bár), de külföldön.
2012. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

-Amihez értesz

-Amire van kereslet

-amiben tudsz újat nyújtani

-amiben tudsz jobb minőséget nyújtani a konkurenciáidnál

2012. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kocsma régen jó ötlet volt, a nagyapámék generációja állandóan a kocsmában lógott. De szerintem ez ma már nem jellemző, a fiatalok nem kocsmáznak. Nálunk a kocsma most már csak csökkentett munkaidőben van nyitva, mert nem érte meg neki. Arról nem beszélve, hogy hol nyitsz? Nekünk elég nagy a házunk, mi is gondolkodunk rajta, hogy mit kéne nyitni, de én nem csinálnék kocsmát a házamból. Arról nem beszélve, hogy engedélyeztetni is elég nehézkes, a szomszédok nálunk biztos nem egyeznének bele.

Szépségszalon jó lehet, ha nincs a közelben ezer másik. Nálunk a faluban 16 db fodrász van...

Faluhelyen egyébként a gazdabolt elég jól be szokott még jönni. Mi azon gondolkodtunk, de aztán sajnos megelőztek, pár utcával arrébb nyílt egy. Ha nálatok nincs, szerintem érdemes utánajárni.

Én most a könyvelőirodán gondolkodom.

2012. máj. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..én ugy gondolom h könyvelö iroda oké..meg nagyon jo meg sok pénz..annak aki ért hozzá..én speciel nem..szoval..:D
2012. máj. 16. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát itt ahol én lakok (Szeged) van egy olyan szolárium, aminek még 7végén (vasárnap) is olyan forgalma van, hogyha valaki odamegy, akkor legalább félórát kell várnia hogy sorra kerülhessen. Mindezt persze úgy, hogy a legújabb csöveket megvették, és ún. csokicsöves szoli. Szóval minőségre is nagyon jó. Így érdemes, de folyamatosan karban kell tartani a csöveket.
2012. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!