Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem segítenek az emberek...

Miért nem segítenek az emberek egymásnak?

Figyelt kérdés
Nekem nincs egy olyan ismerősöm aki tudna segíteni külföldön pénzt keressek! Én, ha ki jutnék én segítenék az illetőnek munkát találni annyit kérnék tőle max, hogy a kiutat fizesse magának én el is szállásolnám nálam, persze meg kérnék tőle kis pénzt a segítségért de azt rá érni megfizetni amikor kap fizut. És amikor van már annyi pénze akkor el menne külön lakni! Egyszer az egyik havernak mondtam is Londonba van el veszettem a munkám itthon el mondtam neki és megkértem, hogy segítsen valami, huzta a száját de mondtam neki nem kérem ingyen adok neki 100-150 ezer ft-ot ha segít nyilván részletekbe gondoltam és a szemét nem segített azt mondta ő nem Teréz anya. Pedig ő neki úgy segített valami haverja és nála lakhatott pár hétig!
2012. máj. 16. 13:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Van pár helyesírási hibám, bocs nem néztem át!
2012. máj. 16. 13:47
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert irigy, úgy gondolja, ő akkor van feljebb, ha te lejjebb. Ezért sok úgy képzeli el a saját felemelkedését, hogy lehúzza a környezetét. Szerintem.
2012. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én nem lennék soher.
2012. máj. 16. 15:01
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez Magyarország a BALKÁN,mire is számít az ember,a magyartól undorítóbb nép nincsen sajnos,hányinger :(

Ekkora sz@rf@szút,hogy nem segít akkor a görcs rángassa :O

2012. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez jó volt utolsó! XD
2012. máj. 16. 15:23
 6/11 anonim ***** válasza:
én segítettem már magyaroknak itt angliában, de nem volt benne köszönet, ezért megfogadtam, hogy soha többet senkinek. külföldön a magyarok még rosszabbak, mint otthon. Az átlagnál jobban keresek idekinn, mert programozóként dolgozom, de sok magyartól megkaptam már, hogy biztos benyaltam valahova, ezért keresek jól. Meg sokan fel vannak háborodva, ha megemlítem, hogy miért nem tudnak rendesen angolul.
2012. máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen utolsó tipikus átlag magyar.És ha benyaltad magad akkor mi van,mi a köze hozzá a kis nyomorultnak?Nem??

Mindenki pénzből én is igyekszek benyalni magam itt a cégnél,lehet gáz,de pénz beszél a kisegér meg cincog :D

Nem bírom az álszent embereket,mondgatják a frankót,és közbe meg hazamennek a 40nm-es panelba,és nincs nálunk szabad 10ezer forint amire nincs legalább 9ezer adósság.

Nyelvet tanulni,hát azt hogy gondolom,nincs idő rá,akkor nem is lesz pénzed ezt mindig elmondom én is :O

2012. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a magyar ember egyálltalán nem segítőkész.Ez az igazság.
2012. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Igen utolsó tipikus átlag magyar.És ha benyaltad magad akkor mi van,mi a köze hozzá a kis nyomorultnak?Nem??"


pont ez az! nem benyalással, hanem a tudásom alapján vettek fel, csak ezt nem képesek felfogni. vannak idekinn magyar ismerőseim, tőlük is hallok sok mindent. A sok újonnan kiérkező azt hiszi hogy minket majd lehet pumpolni, mert úgyis jól élünk. A kezemet nyújtom, de a karomat akarják.

2012. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem semmi! :(
2012. máj. 16. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!