Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik, dolgozott Valaki a...

Dolgozik, dolgozott Valaki a Zepter Finance-nél? Tényleg úgy működik, ahogy azt ígérik?

Figyelt kérdés
Az arany-üzletágnál.

2012. máj. 17. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi a lóf@sznak kérdezed meg még egyszer? Nem érted, hogy csaló tetvek? Keress már rá a Zepterre, mennyi fórumon írják. Vagy tudod mit? Menj el hozzájuk dolgozni, és majd nyivákolj hogy nem kapsz fizetést, mert csak jutalék van...
2012. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy működik. Mocskos, hazug banda. Júniusban hívtak be "interjúra". Gyakorlatilag ha bármilyen álláskereső oldalra felrakod a CV-det, akkor megkeres egy zepteres hernyó. Szóval az "interjún" az úriember belehazudik a pofádba, de olyan aljas módon hogy ilyen arcbőrvastagsággal csak a víziló rendelkezik. Mondta, hogy egy adatbázisból kell ügyfeleket felhívni, és üzletet kötni velük. Kérdeztem, honnan van az adatbázis. Mondja hogy az ügynökei állítják össze, akik az edényvásárlás közepette az aranybefektetés iránt is érdeklődnek. Másnap volt egy training, egész napos. Az első félórában az előadó tehén kiosztott egy kis füzetet hogy írjuk bele azon ismerőseink nevét, és telefonszámát, akik feltehetően érdeklődnek az aranybefektetés iránt. És hogy ők lesznek az első ügyfélkörünk. Na akkor álltam fel. Hiszen az előző nap direkt megkérdeztem azt a patkányt hogy ugye itt nem az ismerőseinket kell zaklatni midnenféle dologgal? Neeeeeeem, mi nem olyanok vagyunk mint a többi. Meg mi nem zaklatunk senkit, ha azt mondja nem érdekli, akkor nem hívjuk fel megint. Ehhez képest engem még utána 10-szer felhívtak, és mind a 10-szer elküldtem az édes anyjukba, másnap hívott valaki más. Arról már nem is beszélek hogy a legelső hernyó mondta hogy meg kell vennem 20 ezer forintért egy kis aranylapocskát amit majd a leendő ügyfeleknek kell mutogatnom. Már az interjún közölte hogy menjünk fel a pénztárba és fizessek be 20 rugót, pedig azt se mondtam még hogy egyáltalán érdekel ez a mocskos átverés. A zepteresek az emberi faj mélypontjai. Mindent megtestesítenek ami rossz.
2012. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!