Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön van jól fizető...

Külföldön van jól fizető állásom. összegyűjtök 1 kis pénzt és otthon vállalatoknál felvásárolok 1-pár százalékos tulajdon részt. Pl : 7-8 vállalatnál és mindegyiknél 7-10 százalékot. Megéri?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán, gondolom kisvállalkozásokra gondolsz és nem a MOL 10%-át akarod megvenni a spórolt pénzedből :) Nézz utána a kockázati tőke, tőkealapok, üzleti angyalok témának.
2012. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Otthon már semmit sem éri meg csinálni szerintem. Legalábbis hivatalosan nem. Én is vállalkozásban gondolkodtam, de olyan szinten nincs az országban belső fogyasztás, hogy inkább maradtam külföldön. Itt is vállalkozom, de itt nem fojtanak meg bennünket 1000 meg 1 féle adóval.
2012. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!