Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan keressek 100 ezer...

Hogyan keressek 100 ezer forintot?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyén hangzik a kérdés, de minden ötletet szívesen fogadok.

A lényeg van 3 hetem, hogy összeszedjek 100 ezer forintot( történt egy kis mallőr) és kíváncsi vagyok a legkreatívabb ötleteitekrehttp!! Köszi előre is. Az erkölcs határain belül mindenre képes vagyok:)) 18/F


2012. máj. 25. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Sportfogadj,ha van kezdőtőkéd elindulni.

Vagy menj el feketézni segédmunkásnak.

Vagy próbálj kölcsönkérni

2012. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

mennyé le a balatonra és ajálkozzál munkára és ne add fe, az első 200 isszautasítás elött.


Nyírjál füvet másoknak.

2012. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
A gyilkosságok 80%-a anyagi haszonszerzés céljából történik meg.
2012. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A gyilkosságot kizárom, annyira nem nagy a para. A Balaton viszont nem olyan nagy hülyeség, mint amilyennek szántad.:) tavaly bejött csak ott szerintem nem jönne össze a 100. Nagyjából annyit fizetnek, mint itt Budapesten a diákmunkásoknak.De kalandos lenne az tuti:)
2012. máj. 25. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Keress 200at és költs el belőle egy százast!
2012. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
csak azért adtam a balatoni tanácsot, mert nekem is 18 éves a fiam. Vigyázz magadra, mert veszélyes üzem 18 évesem pénz után kutatni. Bebukhatsz valami veszélyes témán...
2012. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!