Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak a szakmunkások élnek...

Csak a szakmunkások élnek jobban külföldön?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt senki nem tudja. Még ha valakinek van is két tucat külföldön élő magyar ismerőse, akkor sem tud reális átlagot vonni az összes külföldön élő és dolgozó magyar helyzetéről. Az hogy ki miről számol be az interneten, teljesen megbízhatatlan.

Van aki azt mondja hogy külföldön magyarként a karriered csúcsa a krumplisütögetés a Mekiben, és van aki szerint ha külföldre mész, legyen bármi, egy év múlva hazalátogatva Lady Gaga-nak fogod érezni magad Észak-Koreában. Ezeket általában olyanok írják akik még a megyehatárt sem lépték át.

Azoknak sem érdemes feltétlenül hinni akik ekezet nelkul irnak az USA-bol es milliokat keresnek fodraszsegedkent.

A többség szerintem nagyon lódít vagy túldramatizálja a dolgokat.

2012. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy jó szakmával itthon is keresel annyit mint kint.

Jó diplomával is kb ez a helyzet. én kint is 5000 euróért dolgozutam,itthon is.

2012. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki ért valamihez, az jól él. Aki mosogat, takarít, az nem él jobban. Én az IT szektorban dolgozom Angliában, otthon is jól kerestem, de itt jobban érzem magam, mint Magyarországon.
2012. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!