Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mitévő legyek? (Kérdésed túl...

Mitévő legyek? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

Van egy álmom, ami úgy tűnt idén megvalósulni látszik (külföldi munka és tanulási lehetőség, de maximum egy évre), most viszont felajánlottak egy viszonylag jó és biztos állást, amely akár hosszú évekre megmaradhat...

Mit tegyek? Nem tudom mitévő legyek...

Te mit tennél?



2012. máj. 29. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy megvalósulni látszik? Mennyire biztos ez?
2012. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, és részletezd légyszíves a két állást.
2012. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Amerika, babysitterkedés + tanulás egy ottani egyetemen, a megvalósulni látszik annyit jelent, hogy végre megfelelek minden feltételnek, ezért biztosan sikerülne a céggel kimenjek, nem utolsósorban világot látnék, amire kicsi korom óta vágyom, álmom..

A másik "biztos" állás, polgármesteri hivatalban, irodán.

2012. máj. 29. 16:04
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Én az amerikai babysitterkedésre voksolok. Az önkormányzati állás nem egy nagy karrier.
2012. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én az itthoni biztosat választanám. Szépen hangzik az Amerika szó, kevésbé szépen a bébiszitterkedés, de biztos lehetsz abban, hogy a tanulási lehetőséget is biztosítják? Tényleg nem egy nagy durranás egy önkormányzatnál dolgozni, de viszonylag stabil. Világot látni pedig más módon is lehet. Sőt az is előfordulhat, hogy a világlátásból csak bébilátás lesz.
2012. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát benne van a pakliban:) De szerződés biztosítja a sulit, meg a plusz egy hónapot is az usában, amikor már nem dolgozhatok, hanem világot láthatok:)

Azt hiszem még gondolkozom ezen. Egyenlőre abban állapodtam meg magammal, hogy pár hónapra megyek az önkormányzathoz, aztán ha nem tetszik vagy ne adj Isten nem felelek meg, akkor még mindig marad a nagybetűs B terv. Vagy ha megszeretnek ott, hátha megbeszélhetem az ottaniakkal, hogy ha visszajöttem, még vegyenek vissza... bár ez is az álmok közé sorolandó...

2012. máj. 29. 16:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Én tuti kimennék, ha ilyen lehetőségem lenne.
2012. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
énsem hagynám ki főleg ha úgy fogalmaztál hogy "az álmom" :) vágj bele
2012. máj. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kapo1588 ***** válasza:
így van jól gondolkodsz. ne csukd be egyik kaput se. jelentkezz amerikába és közbe menj el a hivatalba is. legfeljebb otthagyod
2012. máj. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!