Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Másfél hét táppénz próbaidő...

Másfél hét táppénz próbaidő alatt felmondással járhat?

Figyelt kérdés
Mert ha igen akkor én szerintem pont így jártam :(

2012. máj. 29. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, sajnálom :(

Én is 2 hónapja találtam munkahelyet, épp influenzás voltam, mikor felvettek, de inkább végigdolgoztam 1-2 hetet betegen. Napi 2000 mg C-vitamin tartott egyben.

2012. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Amikor terhes voltam, felvettek egy kiscsajt a helyemre. Lebetegedett, jött volna betegen. Én tanítottam be, egy asztalnál ültünk, egész nap lehelte rám a bacikat. Mondtam, hogy ez terhesen nekem épp nem hiányzik, maradjon csak otthon. Nem szólt rá semmit a főnök, a csaj nem jött egy hétig, nem rúgták ki. Végülis lehet, hogy tényleg beteg valaki. Azért egy kis náthával lehet, hogy érdemes kihúzni.
2012. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbaidő alatt bármi felmondással járhat, nem csak a táppénz lehet az ok.

Én azért megpróbálnék beszélni a főnökkel és biztosítani őt arról hogy számíthat rád és igyekszel meggyógyulni, csak nem akarod az egész bandát megfertőzni ( már ha van banda és nem egyedül dolgozol:)

2012. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már felmondott a ribanc, igazából csak az ok érdekelt volna amit nem árult el.
2012. máj. 29. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbaidő alatt semmilyen indok nem kell a felmondáshoz.
2012. máj. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!