Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kell fizetni a munkaadónak ha...

Amottlegel kérdése:

Kell fizetni a munkaadónak ha én mondok fel és nem tartom be a felmondási időt?

Figyelt kérdés

Mert felmondtam,de úgy írták be hogy közös megegyezéssel és azt mondta a cég hogy mivel a 30napból csak 13at dolgozok le ezért a maradékra fizetnem kell az átlagkeresetet, gyakorlatilag 2hétre ki kéne fizetnem egy havi fizetést...

Ezt nem lehetne valahogy kikerülni?köszi a válaszokat előre is



2012. jún. 3. 01:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha úgy írták be hogy közös megegyezéssel akkor nem mondtál fel :D Akkor közös megegyezéssel megszűnt a munkaviszonyod.
2012. jún. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A szerződésedbe valahol volt ilyenről szól?
2012. jún. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nővéremnek is mondták hogy miután felmondott le kell dolgoznia egy hetet (de ő tényleg felmondott és nem közös megegyezéssel volt) és nem dolgozott le seemit és kutya kért tőle semmi pénzt azóta se
2012. jún. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Habár nem vagyok jogász de voltam párszor munkanélküli, mint pl. most is, de van egy olyan érzésem, hogy hintába akar rakni a munkáltatód. Ilyet komolyan nem pipáltam.

Van egy felmondási idő azt vagy ledolgozod, vagy kiveszed a maradék szabid. Ha a cégnek okoztál kárt akkor max. a végkielégítésedbe nyúlhatnak bele, de a közös megegyezés nem ezt sugallja.

Mi a túrót kéne fizetni? Jogod van kilépni ha ez szabályosan történik akkor nem okozol kárt a cégnek akkor mire kell fizetni? Milyen munkaszerződésed van, ha van egyáltalán? Be voltál jelentve? Mert akkor jobb ha meghúzza magát a főnök.

2012. jún. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Az hogy te Felmondtál és Közös megegyezést írtak a papírra az két külön és jelentős fogalom! az utóbbival kaphatsz még munkanélkülit is ha megvannak a napjaid.Nem kell semmit ledolgozni ha nincs a szerződésedbe külön erre utaló pont.Ne hagyd magad átverni.a Munkaerő kölcsönzős vállalkozókkal vigyázni kell .
2012. jún. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Azért valamit tegyünk tisztába:


Akár felmondtál akár közös megegyezés volt: Ha a szerződésedben az szerepel, hogy van 30 nap felmondási időd akkor azt a munkaadód KÉRHETI, hogy dolgozd le. És ha te nem vagy hajlandó azt ledolgozni akkor jogosan KÉRHETI a le nem dolgozott időre a pénzét, hiszen valaki mással kell elvégeztetni a munkádat.


Ugyan ez fordítva is igaz, te a felmondási idő alatt is teljes fizetést kapsz!


Elő kell venni a munkaszerződésedet és megnézni mi van benne...

2012. jún. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Ha így írtad alá a közös megegyezést, akkor megszívtad.

Érdemes lett volna elolvasni és értelmezni mielőtt aláírod.

2012. jún. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Hát a munkaszerződésben van egy ilyen pont hogy ha a munkáltató mond fel nekem akkor köteles elengedni a felmondási idő felét, ha én mondok fel akkor muszáj ledolgoznom a 30napot, hogyha nem akarom akkor átlagkeresettel megválthatom a maradék napokat... Amúgy be voltam jelentve rendesen és határozatlan idejű a szerződés, de jogszerű ez hogy 2 hétre kifizetek egy fizetést, amikor majdnem a felét ledolgozom... szóval idejük is lenne másik embert találni. Amikor bementem szóltam hogy fel szeretnék mondani és utána elém tolták a közös megegyezést hogy ez a szabály hogy muszáj kifizetni ez a törvény meg minden :S de jogszerű ez?

2012. jún. 3. 11:17
 9/13 A kérdező kommentje:
Eléggé kétségbe vagyok esve mert azért megyek el ilyen hamar mert külföldön találtam munkát és kicsit sok kiadás lenne most ez is meg megélni egy hónapig kint :/
2012. jún. 3. 11:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ez van a megállapodásban, amit aláírtál, akkor sajnos jogszerű. Nem tudsz mit csinálni.
2012. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!