Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » GreatJOB, BVSJOB munkaerő-közv...

GreatJOB, BVSJOB munkaerő-közvetítők? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Köszi mindenkinek!
2012. jún. 4. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
semmit sem érnek. keress magad úgyis kevés a fizu mindenhol ha még levesznek a közvetítők nem is éri meg dolgozni
2012. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Volt már az említettekkel dolgod? Esetleg megosztanál valami személyes tapasztalatot is?
2012. jún. 4. 18:48
 3/5 anonim válasza:

A Greatjob-ról itt van egy kis infó.Az Állásátverések cím alatt olvashatsz róla.


[link]


Egyébként,nekem holnap lenne velük találkozóm,a megjelölt címükön,de ezt olvasva,valahogy elment tőle a kedvem.(S máris magyarázatot kaptam arra,hogy miért reagáltak ilyen villámgyorsan az életrajzomra és motivációs levelemre.)

Egyébként új ezoterikus klubnak szeretnének valami adminisztrátort,erre jelentkeztem,szóval,ha ezt olvassátok valahol,akkor ne nagyon reagáljatok rá!

2012. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Era18 válasza:
Lassan fél éve dolgozik kint Németországban rajtuk keresztül, teljesen rendben vannak!
2013. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nincsenek rendben! Ennél nagyobb átveréssel még nem találkoztam! Ez egy Tatabányai közvetítőnek álcázott cég, de még a munkaügyi nyilvántartásban sem szerepelnek, mint közvetítők. Közvetítői engedélyük nincs. Mindenütt közvetítőként tüntetik fel magukat, de utána lehet nézni: NINCS MUNKAKÖZVETÍTŐI ENGEDÉLYÜK! Egy Úriember még 2011-ben erősen bírálta őket az interneten ( szerintem igaza volt [link] ) de nemrég ismét lecserélték web oldalukat és cégük címére egy Bécsi, Mariahilfer Strasse címet írtak be :) A neten mindenkit, aki bírálja őket vagy rávilágít a ténykedésükre vagy útjában áll nekik nyilvánosan meghurcolnak és megrágalmaznak, nyílt leveleket és hazugságokat irkálnak. Megnéztem a hirdetéseiket a Google cache-ban visszamenőleg érdekes módon az általuk hirdetett asztalos munka évek óta nem telt be... Valószínű a teszt munkákért nem fizetnek és az így ingyen összerakott bútorokat egyszerűen eladják külföldre. Internetes oldalakon és az Eures nemzetközi munkaközvetítő oldalán egy csomó ausztriai cég hirdet asztalos munkát, amelyek be is telnek és egyik se akar vagy akart teszt munkát végeztetni Tatabányán, eszük ágában sincs. Ilyen az osztrák cégek hirdetéseinél nem olvasható! Van egy oldaluk a [link] amit szintén ők csinálnak és saját magukról írnak saját magukat fényező cikkeket az MTI nyilvános cikkei (amit bárki másolhat) közé bújtatva - azért, hogy úgy tűnjön, hiteles és megbízható közvetítők. A hozzászólásokban is ahol dicsérik őket az egy sem valós dicséret, hanem a cégvezető írja saját magáról azért, hogy az interneten jó színben tüntesse fel magát. Most úgy gondolták, Bécsbe vándorolnak és onnan verik át a magyarokat, senki se higyjen nekik!
2014. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!