Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyar Kedvezmény Kártya...

Magyar Kedvezmény Kártya (MMK) Ez tényleg hivatalos?

Figyelt kérdés

Azt írják ezt több helyen lehet majd használni Magyarországon termékekre, akár 20-50% kedvezménnyel is. És jutalékot is kaphatsz emberek csatlakoztatása után. Ott vannak a részletek a linken.

[link]

kedvezmenykartya.hu/1137242



2012. jún. 4. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kamu, adathalászat az egész!
2012. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi ez, de agyfaszt kapok, ha még egy ilyen e-mail jön !!!!
2012. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez valóban hivatalos!!! Egyes helyeken lehet lesz majd használni ezt a kártyát! És ha valaki vásárol ezzel a kártyával, akkor a felette levők részesülnek jutalékból. Ezért megéri terjeszteni, de ha valaki csak vásárolni akar az is bőven jó, mert mindent sokkal olcsóbban vesz meg, meghívások nélkül.
2012. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Ez valóban hivatalos!!!"


Mit jelent az, hogy "hivatalos"?


Az egész cucc piramisjátéknak tűnik!

2012. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hármas:


Nyugodtan álmodozz, majd egyszer felébredsz.

2012. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hivatalos azt jelenti, hogy nem kamu. És nem tudom milyen piramisról beszélsz. Ez kedvezmény, és pénzt is max akkor kapsz ha a meghívottad vesz valamit.
2012. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"#6/6"


Mennyi hasznod jött össze eddig?

2012. jún. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem? Semmi, mivel 2012. 07. 09.-től kezdődik ez a kedvezmény. De amúgy se fogom nagyon terjeszteni. Én csak a kedvezmény miatt regisztráltam.
2012. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Tárgy: Magyar Kedvezmény Kártya csalás


Tisztelt Magyar Állampolgár,


Felhívom a figyelmét egy jelenleg zajló csalásra, amelynek Ön is részese.

Nem kárvallottja, hiszen az ajánlat értelmében nem került pénzébe, viszont amennyiben a tevékenységet, amely értelmében tovább ajánlja a lehetőséget és beszervezési-ajánlói tevékenységet folytat, akkor társtettesként részesévé válik a csalásnak és megtévesztésnek.

A Gazdasági Versenyhivatal és a Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) jelenleg adatgyűjtési szakaszban tart ezzel kapcsolatban.

Érintetteknek bejelentést lehet tenni a bejelentes@gvh.hu, ami jelentősen befolyásolja későbbi szerepüket a megítélés szempontjából.


A MKK oldal tanulsága szerint már több mint 18 ezren csatlakoztak egy csaláshoz.

Több megtévesztés zajlik egyszerre.

Azt állítják, hogy az MKK Európai Uniós támogatással működik.

Költségbe nem kerül, ingyenes a regisztráció és később sem kerül pénzbe, kedvezményeket kapnak és havi 1 millió forintot kereshetnek vele.

A semmivel.

Pontosabban azzal, ha tovább ajánlják a csalást.


Hálózatos MLM üzlet jutalékát sosem fizetnek Uniós pénzekből, ez porhintés, alaposan alátámasztott csah-flow és üzleti terv szükségeltetik a támogatások odaítéléséhez.

Mivel nem kell senkinek befizetni semmit, érthetetlen lenne, hogy miből jön a jutalék.

Nos, a jutalék onnan jöhet majd a későbbiekben, hogy emberek tízezreit csapják be és léptetik be alaptalan ígéretekkel.

Majdan később ezzel a nagy tömeggel -akiknek elhalászták az adatait illegálisan- keresnek meg szolgáltatókat, multi rendszereket, felajánlva a kezükben lévő tömeget, kedvezményeket kicsikarva, amelyeket vagy megkapnak vagy nem...

Ezeknek az esetleges kedvezményeknek egy részét továbbítják az emberek felé, más részét pedig kifizetik jutalékra.

Viszont szó nincs Uniós támogatásról, csak egy hálózatos üzletről, amely becsapással és törvénytelen tevékenységgel adathalászatot végez.

2012. jún. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Na, ez ékesszóló hozzászólás volt előttem!

Szélhámosság cunami! Öcsém, te hiszel a mesékben? A nagy, általános marketing dumát löki mindenki, de konkrét részletek nélkül, hatalmas mázas ígéretekkel. de jó, hogy hamarosan egyetlen szegény ember sem lesz nálunk, mert az MKK mindent megold! Hurrá! Ez eddig hogy az Istenbe nem jutott eszibe senkinek?! Négy embert beszervezni valamibe, aztán gazdagnak lenni! Hülye aki dolgozik! ha még a KMD-be is belépsz, akkor meg már bele is őrülsz a gazdagságodba. Na hagyjál már!

Ki lesz az a kötözni való barom, aki csak azért, mert neked valamilyen ingyenes kártyád van, 50 % kedvezményt fog adni valaminek az árából? Itt nem egy-két kifli áráról lesz ám szó sokszor! Minden baromság, bődületes átverés, futótűzként terjed el a neten, mert sok nyomorult (bocsánat, "fogyatékkal élő") agyhalott azt hiszi még mindig, hogy pár ismeretlen (!) ember beszervezésével elérheti a gyors meggazdagodást, aztán már csak a babérjain ülhet, és dőzsölhet. TÉVEDÉS!!! Tudom, hogy nagyon kecsegtető, de TÉVEDÉS!!!

Ennél sokkal korrektebb, biztosabb, őszinte, jó kezdeményezés mért nem tud elterjedni ilyen szélsebesen a neten?! Olvastál már valaha valahol, és pl. kéretlen levelekben értesültél már arról, hogy csatlakozhatsz INGYEN (!) a SZÍVESSÉG KOMMANDÓ-hoz? Vajon mért nem olvastad soha sehol? Na látod! Akkor most olvasd el:

[link]

Ja, és el ne felejtsed szélsebesen terjeszteni minden elképzelhető helyen, mint az MKK-t vagy a KMD-t!

2012. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!