Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valakit tud tanácsot adni...

Valakit tud tanácsot adni hova menjek dolgozni? Vagy saját vállalkozást hogyan kezdjek tőke nélkül? Valaki aki tapasztaltabb tud segíteni?

Figyelt kérdés
25é/L vagyok nincs gyerekem és szeretnék már pénzt is keresni, nem csak egy másik személynek pénzt keresni. Valamibe bele szeretnék fogni, de nem tudom hogy kezdjem tőke nélkül. Van egy ingatlanom, de az csak zártkert nem tudok felvenni rá hitelt? Valami tőkét kellene szerezzek Ha valaki tud, és tapasztalt akkor kérem segítsen! Köszi előre is!!!!!!!!!!!!!!!
2009. júl. 2. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
mi a végzettséged?
2009. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van egy érettségim, ügyintéző titkár szakképesítéssel, alapfokú német és angol nyelvvizsgáim vannak és most végeztem el egy élelmiszer és vegyiáru eladói tanfolyamot
2009. júl. 2. 10:15
 3/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok


nem tapasztalatokat írok,mivel az még nekem ez ügyben nincs..


ha nincs tőkéd,nagyon nehezen foghatsz önálló vállalkozásba..


hitelt se nagyon fogsz szerintem kapni,a lakásodat meg kár feltenni a bizonytalanért.én azt ajánlom,először próbálj alkalmazásos munkaviszonyt kialakítani.ezzel a végzettséggel lehetsz bolti eladó,vagy az ügyintézőivel asszisztens,titkárnő stb..(nézegesd az álláshirdető portálokat)-->profession,jobline,topjob..


lehet h.nem leszel rögtön milliomos,/sőt tuti/de kezdésnek jó..közben lépdelhetsz is felfele a ranglétrán(tanulj nyelvet,ha teheted..)


próbálj egy picit gyüjtögetni,abból később lehet saját vállalkozásod is,majd megérik benned...


de a hitelfelvételt tényleg nem javaslom.


max.külföldre menés,ha elég bátor vagy,és van rá módod,de az ismeretlenbe ne vágj bele...csak akkor menj ki,ha van biztos meló.aztán hazajössz,addigra talán megszületik a terv a vállalkozással kapcsolatban is.


sok sikert!!!

2009. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jah ha most is alkalmazásban vagy,akkor kitartás,esetleg válts,ha úgy érzed nem vagy jó helyen.1.voltam..
2009. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!én is pont ugyanigy gondolkodom,hogy jó lenne valami vállakozás félét összehozni,de sajna nekem sincs tőkém hozzá,én nekem minden vágyam egy vendéglátóipari egység,ennek mindig lesz jövője,föleg egy kis kocsmának,hiszen inni mindig fognak az emberek :) Sörőzőben dolgoztam egy kis faluban,rengeteg a bevétele egy ilyen helynek...

Csak egy ötlet volt részemről!

Remélem neked összejönn valami!

2009. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!