Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Behívtak holnap állásinterjúra...

Behívtak holnap állásinterjúra, ugye ez nem beetetés ismét? Többi lent!

Figyelt kérdés

Felhívtak ma egy nem magyar számról, hogy beszeretnének hívni egy állásinterjúra, a 13. ker. Váci út 76-ban. Egyből megkérdeztem a hölgyet, hogy pontosan milyen munkáról van itt szó??? Tegnap küldözgettem ugyanis az önéletrajzomat irodai, adminisztrációs munkákra. ( visszakerestem ezt a hirdetést, szépen le van írva pár dolog, mint egy igazi irodai munkánál: követelmények stb.) Ő mondta, hogy irodai munka....

na már most, ugye ez nem a Zepter és társai cég? Mert ők is előszeretettel hirdetik irodai munkának az ügynöki pozíciójukat, ráadásul a Váci úton van az összes irodaházuk.

A neten utánanéztem a címnek, ez a Carpital Square irodanegyed, ahol holnap egy nem magyar férfival leszek interjúztatva. ( a hölgy megadta, kit kell majd keresnem)

Szerintetek érdemes elmenni vagy csalódás lenne ez az egész? Nem szeretném fölöslegesen az időmet pocsékolni, ha kiderül, ügynöki melóról van szó. :(

Járt már esetleg ott valaki?

Köszi előre is!


2012. jún. 7. 13:07
1 2
 1/19 anonim válasza:

Szia!

Olvastam a kérdésedet, én is állást keresek, és sokszor már a szöveg alapján ki lehet szúrni, hogy melyik kamu hirdetés. A Zepterbe már én is többször belefutottam..de engem eddig még csak e-mailben hívtak interjúra/tájékoztatóra.

Ha vissza tudtad keresni a hirdetést, akkor nézd meg az e-mail címet, ha a vége utal valami cégnévre, akkor lehet nem kamu. Ha ilyen g-mail-es, citromail-es..stb. akkor hááát...én lehet nem mennék el.

Nekem fura az is, hogy külföldi számról hívtak, és egy nem magyar személy fog interjúztatni.. Szükséges ehhez az álláshoz idegennyelv tudás?

2012. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"én lehet nem mennék el."


Hát, akkor te még nem keresel _annyira_ állást.

2012. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

sziasztok!


gmail címre küldtem el az önéletrajzot, egy nőnek a neve@gmail.com

Valami Andrey Stravonov fog interjúztatni...szerintetek milyen nemzetiségű lehet? Félek attól, hogy a Zepter vagy valami más pénzügyi cég akar belevinni valami jutalékos ügynöki melóba. De elmegyek, mert csak így tudom meg, milyen munkáról van pontosan szó. A telefonszám meg valami ...8048...(a 8-as után még 7 számjegy áll.)

Kíváncsi vagyok, mi lesz!

2012. jún. 7. 16:19
 4/19 A kérdező kommentje:
Jah és idegennyelv nem szükséges,gyors és gépíró tudás is csak előny.
2012. jún. 7. 16:20
 5/19 anonim válasza:

Első vagyok. Én ha nincs benne a hirdetésben a cég neve, vagy a telefonba nem mondják meg, akkor sem ha rákérdezek, és meg sem indokolják, hogy miért nem mondhatják meg, akkor én oda tuti nem megyek el.

De te kedves kérdező, megkérdezted, hogy milyen munkáról van szó, azért az elég sovány válasz, hogy irodai munka..csak ennyit mondtak? De a telefonos beszélgetés bizalomgerjesztő volt? Mert ha igen, akkor menj el mindenképp!

2012. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
+38-as hívószám volt amin kerestek amúgy. A hirdetésben irodai asszisztens pozíció volt feltüntetve, számítógépes tudás szükséges stb stb...a telefonba is csak annyit mondott a kérdésemre a hölgy, hogy irodai munka. Fiatal csaj lehetett amúgy, kicsit furcsa volt, keverte a már a végén az épület és az emelet számot is, zavartan ismételte meg újra. Furcsa volt, de ha nem megyek el, sosem tudom meg miről van szó pontosan.
2012. jún. 7. 18:50
 7/19 A kérdező kommentje:
A hirdetésben nem volt benne a cég neve, csak az, hogy 13. kerület. A telefonban pedig a pontos cím mellett a nagy irodapark nevét mondta csak...akár több száz különféle cég lehet ott. Na majd kiderül, holnap megírom ide, mi volt!!
2012. jún. 7. 18:52
 8/19 anonim ***** válasza:

Ezen a címen van az MKB Általános Biztosító is, az ELMŰ-ÉMÁSZ Ügyfélszolgálati Kft, az Aranykor Nyugdíjpénztár, a Közvetlen Értékesítők Szövetsége, a Neumann International Kft és még - gondolom- sokan mások.


Hajrá, kíváncsian várom a fejleményeket:)

2012. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Plusz még itt található a Money & More pénzügyi tanácsadó cég.Én múlthéten voltam ott, nagy hülyeség az egész.Még a csapból is a pénzügyi tanácsadó állások folynak.De hátha valami értelmes meló lesz.
2012. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Kedves Kérdező, mi volt az állásinterjún?
2012. jún. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!