Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Behívtak holnap állásinterjúra...

Behívtak holnap állásinterjúra, ugye ez nem beetetés ismét? Többi lent!

Figyelt kérdés

Felhívtak ma egy nem magyar számról, hogy beszeretnének hívni egy állásinterjúra, a 13. ker. Váci út 76-ban. Egyből megkérdeztem a hölgyet, hogy pontosan milyen munkáról van itt szó??? Tegnap küldözgettem ugyanis az önéletrajzomat irodai, adminisztrációs munkákra. ( visszakerestem ezt a hirdetést, szépen le van írva pár dolog, mint egy igazi irodai munkánál: követelmények stb.) Ő mondta, hogy irodai munka....

na már most, ugye ez nem a Zepter és társai cég? Mert ők is előszeretettel hirdetik irodai munkának az ügynöki pozíciójukat, ráadásul a Váci úton van az összes irodaházuk.

A neten utánanéztem a címnek, ez a Carpital Square irodanegyed, ahol holnap egy nem magyar férfival leszek interjúztatva. ( a hölgy megadta, kit kell majd keresnem)

Szerintetek érdemes elmenni vagy csalódás lenne ez az egész? Nem szeretném fölöslegesen az időmet pocsékolni, ha kiderül, ügynöki melóról van szó. :(

Járt már esetleg ott valaki?

Köszi előre is!


2012. jún. 7. 13:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Túl estem az interjún péntek délelőtt. Hát...meg nem tudom mondani, milyen nemzetiségű lehetett a pasas, (talán orosz?) elég furcsa volt az egész, 15 perc alatt vége volt az interjúnak, pedig csoportos volt. Hablatyolt ott nekünk arról, hogy asszisztens kell neki...nem lepődnék meg, ha más munkáról lenne szó...pl: jobb esetben telefonos üzletkötő stb.

4-en voltunk bent egyszerre, de már az ajtóban toporgott a köv. 3-4 fős csoport.

A cég neve meg valami angol nevű nevenincs kft volt :)

2012. jún. 11. 14:28
 12/19 anonim válasza:
Hát nem szívesen dolgoznék ilyen főnök irányítása alatt :)
2012. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez egy jutalékos fos meló ! Nem lesz belőle semmi sem.


Aki azt írta, hogy nem kell az embernek az állás ha nem megy el, azt üzenek, hogy naponta járhatna az ember ilyen állásinterjúkra, akkor sem fogyna ki belőle sohasem.

2012. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
miért fos a jutalékos meló? Mert teljesítmény szerint fizet? :)
2012. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Gondolom nem is kell magyaráznom, hogy semmi visszajelzést nem kaptam, szóval nem lett a munkából semmi! XD

Amúgy a jutalékos melókról nekem sincs jó véleményem...tudom, van akinek bejön, de én vágnék bele. Nekem egy életre betette a kaput a híres telefonos operátor pozíció is. 21/L

2012. jún. 18. 09:46
 16/19 A kérdező kommentje:
*nem
2012. jún. 18. 09:47
 17/19 anonim ***** válasza:

"Mert teljesítmény szerint fizet? :)"


Mert eladott árúk szerint fizet, ha fizet egyáltalán ! éRTÉKTELEN VACAK DOLGOKAT kell rásózni egy kispénzű társadalomra.

2012. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Nekem is volt telefonos operátori álláslehetőségem, de nagyon sok rosszat hallottam róla, ezért inkább nem vállaltam el. Jutalékos melo valóban nem az igazi. Nem mindenhol lehet belőle megélni, csekmetet meg amúgy se tudnék eladni, mert tudom, hogy én magam sem vennék olyat. Ja és azért rossz a jutalékos melo, mert azt a munkádat sajnos nem fizetik meg, amikor éppen próbálkozol eladni, csak akkor fizetnek, ha sikerül valamit rátukmálnod az áldozatra... A jó melok meg mindig hamar betelnek.

21/L

2012. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"éRTÉKTELEN VACAK DOLGOKAT kell rásózni egy kispénzű társadalomra."


Van olyan is, igen... Olyat én sem csinálnék.. De ott vannak a biztosítósok pl. Biztosítást gyakorlatilag majdnem mindenki köt, tehát az nem értéktelen. Ráadásul rásóznod sem kell, csak megmutatnod, miért a te ajánlatod szerinted a legjobb. Ha ügyes vagy benne, sokat keresel. Ha nem vagy ügyes, keveset. Szerintem ez így jó. Akinek alapból nem tetszik a jutalékos meló, annak nincs önbizalma az értékesítés területén. Ez az egyik lejobban fizető terület, mert talán a legnehezebb is. És a tudás fejleszthető gyakorlással és tanulással.


Könnyebb beülni egy székbe borítékot nyálazni? Igen. Könnyebb csigát szedni a mezőn, és leadni kilóra? Igen. Kevesebbet fizet? Igen. Mindenki válasszon ízlésének megfelelőt. Ha viszont nincs kényelmes munka, ne kezdjünk el mindenkit hibáztatni, hanem ha tényleg pénzt akarunk, fogjuk meg a dolgok nehezebb végét, és próbálkozzunk! Mit veszíthetsz? Pár heti punnyadással otthon töltött időt? Maximum...

2012. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!