Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önkéntes munkát vállalhatok...

Önkéntes munkát vállalhatok bármilyen munkahelyen vagy csak önkormányzati fenntartású helyeken?

Figyelt kérdés

Nincs munkám diplomásként, és segélyt sem kapok, de ha állásinterjún meg rákérdeznek, hogy mit csinálok évek óta.

A közmunkát fizikailag nem bírom nőként. A tb-t sem bírom már fizetni.Ezért önkéntes munkára gondoltam, de csak kórházakban, állatmenhelyen, könyvtárban stb. helyeken lehet dolgozni ingyen vagy bármilyen helyen vállalhatok önkéntes munkát, pl. étteremben ???

Aki alkalmazna engem, kell valamit utánam fizetnie?


2012. jún. 10. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

nem vállalhatsz étteremben, az feketemunkának minősül.

közmunka van irodában is, nemcsak kőtörés

2012. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Én alapítványi gyermekotthonban voltam önkéntes. Nem fizettek utánam semmit, az otthon konyháján kaptam ebédet.
2012. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
első vagyok, pontosítok, sima étteremben nem vállalhatsz munkát. a gyermekotthon természetesen jótékonysági munkának minősül.
2012. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bárcsak lenne irodában közmunka !!!!!!!!

Az irodákban a protekciósok üldögélnek jó pénzért, látom, a diplomások meg az utcán dolgoznak,a férfiak az árokban hányják a földet, a nők meg négykézláb ültetik a virágokat egész délelőtt az utcákon. Látom őket minden nap.

2012. jún. 10. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
iskolákban és egyházaknál is dolgozhatsz asszem
2012. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az utóbbi hozzászólónak, de ezt tudtam, és értelmesebb helyen akarok dolgozni, nem takarítóként, hanem mint pl. mint adminisztrátor, mert állásinterjún nem valami jól hangzik, hogy takarító voltam itt meg itt, mert végzettségemnek megfelelő munkakörben végzett munkát várnak el a leendő munkaadóim arra az időszakra, mikor nem volt állásom. (Vagyis a lehetetlent várják el egy munkanélkülitől.)
2012. jún. 13. 21:29
 7/7 anonim ***** válasza:
meglehet próbálni hogy megkérdezed felvesznek-e gyakornoknak 1-2 hétig
2012. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!