Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ukrán állampolgár vagyok....

Ukrán állampolgár vagyok. Barátnőm szegedi lakos. Szegeden szeretnénk élni. Hogyan vállalhatok leggyorsabban munkát?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csináltass kettõs állampolgàrsàgot, ugy jönnyebb lesz. Meg hàt érdeklõdj, keresgèlj, baràtnõd is segithet.
2012. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kérd meg a magyar állampolgárságot,akkor dolgozhatsz korlátozás nélkül
2012. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A kettős állampolgárság elbirálása sajnos nagyon elhúzódik.Már folyamatban van!
2012. ápr. 7. 13:47
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
elhúzódik? szerintem csak kérni kell és megkapod.
2012. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

az azért túlzás, hogy kérni kell és megkapod, de tényleg szinte semmi nem kell hozzá


ha összeházasodtok, akkor kaphatsz tartózkodási kártyát és onnantól kezdve magyar állampolgár családtagjaként a 2007. évi I. törvény a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező személyek beutazásáról és tartózkodásáról érvényes rád...


vagy a 2007. II. alapján munkavállalási engedélyért is folyamodhatsz


de valószínűnek tartom, hogy az állampolgárságod hamarabb meglesz, ha minden papírt beadtál, mint a fenti kettő verzióból bármelyik

2012. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most már egy kicsit bizakodóbb lettem,hisz félő volt,hogy nem tudok majd dolgozni!
2012. ápr. 7. 16:25
 7/11 anonim ***** válasza:
mikor adtad be a kérelmet? minden papírod megvolt? kértek hiánypótlást?
2012. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6hònap kell hogy kèsz legyen a kettõsàllampolgàrsàg. Am. meg rengeteg ukràn dolgozik magyarba, csak kell valami olyan melót lelni ahol a fõnök csináltat minden szükséges papirt munkavàllalàshoz.
2012. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szeged nagy város és talán lesz olyan munkám,amihez értek és szívesen alkalmaznak!
2012. ápr. 7. 18:17
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

megkérdezhetem hogy mi a foglalkozásod? úgy talán konkrétabban tudnék tanácsot illetve tippet adni :D Sajnos, itt is válság van és nehézkes munkát találni, de a szakmunkások azért eltudnak helyezkedni!

sok sikert előre is!

2012. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!