Mivel foglalkozzak?

Figyelt kérdés
Még nem érettségiztem 17 vagyok van még 2 évem, és lassan itt az ideje a pályaválasztásnak. A sulim informatikával foglalkozik de időközbe rájöttem hogy nekem nem ez van megírva. Igazából humán beállítottságú vagyok, valami magyarral kapcsolatos dolog lenne a legjobb. A magyartanáron pl. már gondolkoztam, szívesen oktatnék szeretem az irodalmat de nettó 85ezerből nem lehet megélni. Meghallgatnám olyanok tanácsát is ebbe a témába akik nem ismernek, így talán felvetődik egy olyan állás amire a barátaimnak és nekem még csak eszünkbe se jutna.

2012. jún. 23. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz csinálni szabadidődben?
2012. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát leginkább haverokkal lenni!:) Vagy úgy emberek közelébe lenni, ez a legfontosabb. Ezentúl változó, olyan mintha úgymond "korszakaim" lennének. Egyszer xy érdekel, ez szép lassan alábbhagy, aztán jön valami más. Nem tudnám megmondani. Megunom, mert úgyérzem nincs benne több. Gondolom ezután minden válasz arra fog utalni hogy szép lassan megtalálom a kedvenc elfoglaltságom és ott lesz az iksz. De szerintem nem!:D
2012. jún. 28. 18:16
 3/3 anonim válasza:
nem a baj,hogy nettó 85ezer forintbol kell megélned mire te oda jutsz addigra nem lessz irodalom,mert rájönnek hogy létezik a google:-)
2012. júl. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!