Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jövőhéttől egy cégnél fogok...

Jövőhéttől egy cégnél fogok dolgozni 12 órás műszakban. Ötlet?

Figyelt kérdés

12 órás műszakban leszek 1 hónapig, 12 órás pihenővel. Ez az első munkahelyem, 18 éves vagyok. Szüleim erőltették rám ezt a munkát én egyáltalán nem akartam/akarom csinálni. Nehéz munka, figyelni kell 12 órán keresztül folyamatosan, jegyzetelni, adrminisztrációs feladatok stb.

Munkakörnyezet nagyon nagyon nemtetszik, ahol vagyok büdös van, flegmák az emberek.

Fogalmam sincs mit kéne tennem. Elvileg szuperjól járok ezzel a munkahellyes és 80k ft-ot fogok érte kapni éjszakai pótlékkal... -.-

Valamit ötlet?


2012. jún. 24. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

fel kéne nőnöd, az, hogy jogilag nagykorú vagy, az nem jelenti azt, hogy agyilag is


1 hónapot kibírsz...örülj, hogy kaptál munkát

2012. jún. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
keress jobbat,írj önéletrajzot add be mindenhová!
2012. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokan még ennek si örülnének. Én több mint fél éve dolgozok 12 órás műszakba 2 nap meló 2 nap pihenő első munkahelyem nekem is, nem halok bele, pedig nehezebb munkám van. Egész munkaidőbe a raktárba kell sürögni forogni, számítógépbe jegyzetelni kell mindent plusz adatbázis táblázat kezelés, meg ugye targoncázás, elég fárasztó de ez a 2 nap munka 2 nap pihenő azért jó dolog mert többet pihenhetek igaz hétvégék meg ünnepnapok is bele esnek de nem nagyon izgat mert jönnek a pótlékok rá és így egész jól keresek, jobban mint amennyit te fogsz szerintem. Figy én sem akartam ezt de azért vállaltam el mert valaho el kellett indulnom mert már sok helyen voltam állásinterjún kisebb nagyobb cégeknél még irodai munkát is kaphattam volna de nem volt semmi munkatapasztalatom és most itt kötöttem ki mert ez kell mindenképp hogy a legtöbb helyen szóba álljanak majd velem.

Azt az 1 hónapot bírd ki utána egészítsd ki az önéletrajzodat és áldozz fel egy délelőttöt és tegyél körutat mindenhova add le meg küldd el emailbe aztán vagy hívnak vagy nem. Ha nem szólnak akkor 1 hónap után ismételd meg. Előbb utóbb lehet valami.

2012. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

15:32

"Jobban jártál" mint én. :) Én 6 napon keresztül kell felváltva lennem 12 órában valakivel. szóval csak 12 óra pihim van munka után. 8-9 óra alvás és 3 óra szabadidő..?!?! igazából csak ez akaszt ki, hogy nyaramat is elba**om, kevés a fizu is.. dehát. holnap már megyek fél 5 re :( így jártam.

2012. jún. 24. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:

És még azt hittem én szívok a világon a legjobban


Napi 16 óra főzés, sürgés forgás 45 fokban

(este már csak 36 fok van a konyhában).

Másnap meg olyan vagyok mint aki a marsról jött.

2012. jún. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!